ГОЛОВНА СТОРІНКА

Звіт про відзначення 25-ї річниці Держрезерву у трудових колективах

 01 листопада 2016 року підприємства та організації системи Держрезерву відзначили 25-ю річницю з дня створення Держрезерву України. За ініціативи Центрального комітету Профспілки відбулось нагородження почесною відзнакою «Честь Праці» ветеранів держрезерву та працівників, які зробили значний вклад у розбудову підприємств та організацій системи. Згідно поданих заявок рішенням Президії Центрального комітету Профспілки нагородженням почесною відзнакою «Честь Праці» були удостоєні тридцять осіб. Окрім людей, що здійснили значний вклад у розбудову підприємств та організацій, також були нагороджені працівники і за багаторічну активну громадянську позицію та участь у діяльності Профспілки.

В цей день первинними профспілковими організаціями у співпраці із керівниками підприємств (організацій) та Центральним комітетом Профспілки були вшановані конкретні люди – ветерани системи, які створювали держрезерв, та трудові колективи. Адже вони – це найважливіший капітал державного матеріального резерву!

Головою Центрального комітету Профспілки Сулицьким Б.М. почесною відзнакою були відзначені члени Спілки ветеранів Держрезерву України - Власенко Володимир Гаврилович та Федірко Олександр Леонідович. Наведемо декілька фактів з їх біографії.

Володимир Гаврилович Власенко з 1994 по 1995 р.р. – начальник відділу охорони праці, екології, та пожежної безпеки; з 1995 по 2010 р.р. – головний спеціаліст відділу охорони праці, екології, та пожежної безпеки. Полковник у відставці. Має  державні нагороди: "Медаль за відвагу на пожежі", "Медаль за бойові заслуги", "Орден за службу Батьківщині в збройних силах СРСР III-го ступеня".

Федірко Олександр Леонідович з 1995 по 2005 р.р. – начальник відділу охорони праці, екології та пожежної безпеки, заступник начальника управління кадрового забезпечення. З 2007 по 2009 р.р. – Голова ЦК Профспілки працівників системи держрезерву України.

На підприємствах та організаціях системи держрезерву голови профспілкових організацій разом з керівниками підприємств та організацій провели корпоративні святкування, в ході яких привітали членів трудових колективів  зі святом, вручили почесні грамоти та інші відзнаки працівникам. Голови ППО від імені Центрального комітету Профспілки нагородили почесною відзнакою ЦК Профспілки «Честь  Праці» працівників за багаторічну самовіддану працю на благо країни. До Вашої уваги фотозвіт відзначення 25-ї річниці створення Держрезерву України  Центральним комітетом Профспілки та колективами підприємств і організацій.

Окремо хочу зазначити що така видатна для працівників галузі подія не знайшла ніякої реакціїї у Голови Держрезерву. Не знайшлось навіть місця, часу і бажання для розміщення на сайті Держрезерву привітання з річницею, не говорячи уже про організацію на належному рівні урочистих заходів. Проте у пана Мосійчука задля власного піару час знаходиться завжди.

З повагою,

Голова ЦК Профспілки

Борис Сулицький

 

 

 
< Попередня   Наступна >
Реклама