ГОЛОВНА СТОРІНКА

Звіт про літні спортивно-оздоровчі та культурно-масові заходи ЦК Профспілки в 2017р.

Brigantina 2017

За доброю багатолітньою традицією Центральний комітет Профспілки працівників системи держрезерву України у відповідності до пунктів 6.1 та 6.3 Галузевої Угоди з 19 по 30 липня 2017 р. організував дитячий виїзний табір по оздоровленню дітей членів Профспілки на території Дитячого спортивно - оздоровчого комплексу «Бригантина», що знаходиться на березі Чорного Моря в зоні відпочинку курорт Морське Миколаївської області. Як і завжди, робота табору була спрямована на літнє оздоровлення зі спортивним нахилом. Безпечний і комфортний відпочинок дітей здійснювався у супроводі старших груп під безпосереднім керівництвом начальника зміни виїзного табору Сулицького Б.М.

Щодня проводилась ранкова зарядка, після якої для всіх бажаючих дітей кваліфіковані спортивні інструктори проводили додаткові заняття на спортивному майданчику. Вправи на перекладині, вправи на зміцнення м'язів на рукоходах, шведській стінці, на брусах та іншому спортивному обладнанні допомогли дітям здобути гарну фізичну форму та зміцнити здоров'я перед новим навчальним роком.

Щоденно на морі у перервах між водними процедурами проводились міні-спартакіади, перетягування канату, ігри у волейбол та інші цікаві розваги. Всі мали змогу брати активну участь в культурно-масових заходах табору. Діти були розподілені на три команди на чолі із капітанами, які були обрані із складу команд. Кожній команді була надана залікова книжка. Щоденно після кожного культурно-масового заходу команді присвоювалась певна кількість балів-посмішок. По досягненню певної кількості балів учасники команди могли використати їх на певне командне заохочення.

Діти із завзяттям брали участь у всіх заходах, як-то: оформлення стінгазети - візитки своєї команди, танцювальні флеш-моби, квест по території табору, командні та персональні виступи дітей в творчих, пісенних та танцювальних конкурсах. Проведено конкурс Міс Бригантина - 2017. Проведено конкурс фігур з піску на узбережжі моря. Для дітей була організована поїздка в аквапарк «Орбіта» смт. Коблево, де всі бажаючі насолодилися спусками з водних гірок. Проведено футбольний турнір.

Майже щовечора в кіноконцертному залі проводились конкурси художньої самодіяльності або покази мультиплікаційних фільмів. Іменинники отримали цінні подарунки від ЦК Профспілки та розділили свято зі своїми командами, частуючи смаколики. Наприкінці кожного вечора проводилась дискотека. Після підведення підсумків роботи табору усі діти, які приймали активну участь у спортивно - масових заходах та конкурсах художньої самодіяльності, отримали персональні відзнаки та дипломи від директора ДСОК «Бригантина».

Не дивлячись на скрутну економічну ситуацію та намагання Голови Держрезерву Вадима Мосійчука знищити профспілковий рух галузі, Центральний комітет Профспілки і надалі буде продовжувати багаторічну традицію по організації літнього відпочинку дітей на морі. З керівництвом ДСОК «Бригантина» досягнута домовленість про укладання у листопаді 2017 року договору на оздоровлення дітей членів Профспілки у 2018 році із збереженням вартості путівок на рівні 2017 року за умови оплати авансу до кінця 2017 року у розмірі не менше 30%.

З прикрістю хочу зауважити наступне. Працівники - члени Первинних профспілкових організації апарату Державного агентства резерву України, ДО «Комбінат Дніпро» та ДО «Комбінат Салют» під тиском Голови Держрезерву та новопризначених керівників «європейського типу» цих комбінатів відмовились від використання виділених для них дитячих путівок. Перефразовуючи відому фразу Вєрки Сердючки із жалем можна сказати наступне: «Хіба дитинство винувате, що начальство дурнувате». З 2003-го року ні один із попередніх керівників Держрезерву не намагався знищити Профспілку, а навпаки співпрацювали з нею та сприяли її діяльності для блага людей. Кожен із них вносив свою частку у збереження Держрезерву. Проте звичайно ж були і негативні винятки. Проте немає ні одного вироку суду щодо діяльності попередніх керівників.

Мабуть, уявивши себе найбільшим достойником і реформатором галузі, Вадим Мосійчук наказав зняти портрети усіх попередніх керівників Держрезерву у залі Колегії Агентства. Замість того, щоб використати знання і досвід порядних працівників та ветеранів галузі, Мосійчук проявив до них цинічну зневагу і під різними приводами звільнив їх з роботи, щоб не заважали йому у реалізації корупційних схем. Що ж, як кажуть: «Час розкидати каміння і час збирати каміння». Загальний зміст цього виразу в сучасності полягає в тому, що який би найгірший зараз не настав час, неодмінно прийде протилежний момент, і час руйнування буде поступово заміщено часом творення і відновлення.

Всіх бажаючих запрошую ознайомитись з фото-звітом відпочинку дітей.

 

Голова Центрального

Комітету Профспілки

ветеран праці

 

 

Борис Сулицький

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
< Попередня   Наступна >
Реклама