ГОЛОВНА СТОРІНКА

ЗАЯВА ГОЛОВИ ЦК ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ СИСТЕМИ ДЕРЖРЕЗЕРВУ УКРАЇНИ СУЛИЦЬКОГО Б.М. ВІД 15.12.2017.

        Cьогодні 15.12.2017. зусиллями Голови держрезерву Вадима Мосійчука примусово загнали на збори, а правильніше на "чорну раду" деяких голів Первинних профспілкових організацій та окремих працівників підвідомчих підприємств держрезерву для проведення агітації щодо переходу в іншу галузеву профспілку. Це зроблено Мосійчуком тому, що моя публічна діяльність стала йому як кістка поперек горла.

Мосійчук побоявся запросити мене, як діючого Голову ЦК Профспілки на цю нараду. Ця боязнь пояснюється тим, що йому достатньо було запросити мене на так звану розширену апаратну нараду 4-го квітня 2016 року для спроби розправитись зі мною. Проте цей день став для Мосійчука днем публічної ганьби. У присутності підлеглих ця особа отримала гідну публічну правову відсіч. Мосійчук не вміючи і боячись вести діалог з опонентом і , як то кажуть "говорить не по писаному дабы дурь каждого была видна" змушений був терміново закрити цю нараду і втікати із приміщення для проведення колегій держрезерву. Як уже всі знають, свої незаконні справи він змушує робити залежних від нього працівників, аби уникнути особистої відповідальності. А тепер дещо про правову сторону. Людей за дорученням В. Мосійчука викликала примусово по телефону державний службовець Агентства Єзерська М.М. без офіційного листа від держрезерву, який би був підставою для оформлення відрядження. Тобто фактично поїздка ця приватна. А якщо із працівником, який прибув на цю так звану "чорну раду" у дорозі станеться (не дай Бог) якийсь нещасний випадок, Мосійчук буде в стороні, адже у керівників підприємств немає правових підстав оформлювати відрядження до Києва. То це так з порушення закону починається робота по агітації за перехід у іншу галузеву профспілку ? Ще раз звертаюсь до керівників підприємств і організацій - старої гвардії. Працюйте по закону і вимагайте від В. Мосійчука письмового оформлення його організаційно-розпорядчих дій в межах закону і Положення про держрезерв. Голови держрезерву приходять і зникають, а відповідати за все доведеться вам. Не надійтесь що ви вислужитесь перед цим "беспредельщиком" і залишитесь на посадах. Скоро ви дізнаєтесь про початок розправи над одним із так званих старих директорів. Тримайтесь разом, бо тільки у єдності Ваша сила. Про свої подальші дії на захист системи держрезерву від розвалу і від свавілля В. Мосійчука буду інформувати регулярно. Прошу переглянути інформаційне повідомлення і віде-звіт про так звану розширену апаратну нараду 04.04.2016 р. і згадати як усе починалось. Цей день став відправним етапом початку боротьби.                                                                                                                   

Опубліковано на сайті Профспілки за інтернет-адресою http://profdr.com.ua/novini/do-vidoma-kerivnikiv-pidpriemstv-i-organizatsiy-ta-goliv-profspilkovih-komitetiv-derzhrezervu-ukrayini.html

 

Голова ЦК Профспілки

Борис Сулицький

Магістр права, правозахисник

і громадський діяч

 
< Попередня   Наступна >
Реклама