ГОЛОВНА СТОРІНКА

З Всесвітнім днем дій за гідну працю!

 


 

*кінець корпоративній жадібності, світ потребує підвищення зарплат, Всесвітній день гідної праці 2017

 

Цьогоріч 7 жовтня відзначається 10 річниця Всесвітнього дня дій за гідну працю. Даний день був запроваджений за ініціативи Міжнародної конфедерації профспілок в 2008 році.

 

Для профспілок усього світу, це день, коли вони спільно виступають за забезпечення людей гідною працею. Адже гідна праця повинна бути однією з ключових задач діяльності уряду.  Для відновлення економічного зростання та розбудови нової глобальної економіки уряд країни має ставити інтереси працівників на перше місце.


Цього року профспілки приділяють особливу увагу рівню мінімальної заробітної плати. Уряди країн повинні звертати увагу на заклики працівників про необхідність в гідній заробітній платі, безпечних умовах праці, та припиненні діяльності жадібних корпорацій, що встановлюють правила економіки. Іншими словами, мінімальний рівень заробітної плати повинен бути достатнім, щоб забезпечити гідний рівень життя. Всі працівники мають невід'ємне право на вступ до профспілкових лав та веденні колективних  переговорів для захисту своїх законних прав та інтересів.

 

Також цьогоріч звертають увагу на проблеми нестандартної зайнятості. Це, тимчасова, випадкова, негарантована й незахищена праця, підрядна робота, трудові контракти на обмежений термін, зайнятість неповний робочий час при майже повній відсутності соціальних гарантій, робота за цивільно-правовими угодами.

 

На жаль, кожен з українців за останні роки на собі відчуває всю гостроту порушеної проблеми. До Вашої уваги витяг про стан виплати заробітної плати з «Програми Гідної праці Міжнародної організації праці для України на 2016-2019 роки»:

 

«Мінімальна заробітна плата в Україні встановлюється законом з 1991 року, першого року незалежності держави. Мінімальна заробітна плата - це визначена законодавством мінімальна ціна простої, некваліфікованої праці. Рівень мінімальної заробітної плати встановлюється згідно зі статтями 9 і 10 Закону України «Про оплату праці» і не може бути нижчим, ніж прожитковий мінімум для працездатних осіб. Мінімальна заробітна плата переглядалася Урядом щонайменше щорічно аж до грудня 2013 року, коли вона була заморожена на рівні 1218 грн. у рамках заходів жорсткої економії.

 

З 1 вересня 2015 року було запроваджено підвищення розміру мінімальної заробітної плати на 13 % до 1378 грн. На думку Федерації профспілок України, таке підвищення «не компенсує інфляційного знецінення доходів громадян. Внаслідок цього, розмір мінімальної заробітної плати у жовтні 2015 року становив лише 55,4 % від офіційно розрахованого Мінсоцполітики розміру фактичного прожиткового мінімуму для працездатних осіб (2488 грн.) та 50 % від розміру фактичного прожиткового мінімуму для працездатних осіб з урахуванням податку з доходів фізичних осіб (2757 грн.).

 

Україна потерпає від застарілої проблеми заборгованості по заробітній платі. Станом на 1 лютого 2016 р. обсяг невиплаченої заробітної плати збільшився до 2,1 млрд. грн., у той час як 71 відсоток цієї заборгованості створено економічно активними підприємствами[1]. Найбільший обсяг заборгованості зафіксовано у Луганській (532 млн. грн.), Донецькій (456 млн. грн.), Харківській (166 млн. грн.) і Дніпропетровській (139 млн. грн.) областях. При цьому, найбільш незахищеними залишаються працівники збанкрутілих і ліквідованих підприємств у разі недостатності ліквідаційного майна, а питання створення гарантійної установи для забезпечення виплат працівникам заборгованої заробітної плати у разі неплатоспроможності роботодавця досі не вирішено.».

 

 «Програма Гідної праці Міжнародної організації праці для України на 2016-2019 роки»

 

 
< Попередня   Наступна >
Реклама