ГОЛОВНА СТОРІНКА

Всеукраїнський тиждень права

 Відповідно до Указу Президента України Всеукраїнський тиждень права проводиться щороку в тиждень, що включає 10 грудня - День прав людини, який відзначається в пам'ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини. Кабінет Міністрів України розпорядженням від 23 серпня 2017 року № 579-р визначив проведення 8-13 грудня 2017 року Всеукраїнського тижня права. У межах Тижня права ЦК Профспілки працівників системи держрезерву України доводить до відома працівників галузі, профспілкового активу, Уряду та народних депутатів України наступну інформацію:

          1. Стаття «Рішення Великої Палати ЄСПЛ по справі Бурмич та інші проти України щодо невиконання остаточних судових рішень» від 13.10.2017.

         2. Рішення Великої Палати ЄСПЛ «Вилучення з реєстру та передання Комітету Міністрів понад 12 000  українських справ» від 12.10.2017р.

        3. Лист Європейського Суду з Прав Людини про приєднання справи Більницького В.М. до справи «Бурмич та інші проти України (№46852/13 та ін.)» .

 

        Як випливає із зазначених документів ЄСПЛ одним рішенням задовольнив позови проти України 12 тисяч громадян України. У тому числі і позов колишнього Генерального директора ДП «Златодар» Більницького В.М. про поновлення його на посаді з 09.10.2015 р. Окрім цього повідомляємо, що Голова Держрезерву В. Мосійчук станом 07.12.2017. не виконав судові рішення, які набрали законної сили, та виконавчі провадження про поновлення на роботі наступних працівників. У тому числі: 

        Генеральний директор ДП «Златодар» Більницький В.М.;                                   

        Ген. директор УкрНДІ «Ресурс» Линник В.А.;

        Директор ДО «Комбінат «Дніпро» Зубачов І.М.;

        Директор ДО «Комбінат «Зірка» Овсієвський А.О.

        Все це є свідченням повного розвалу правової роботи у Агентстві, порушенням конституційних прав працівників на вільний вибір місця роботи та ст. 382 КК України. Причиною цього є неналежне виконання В. Мосійчуком посадових обов’язків Голови державного агентства резерву України та порушення присяги державного службовця.

 
< Попередня   Наступна >
Реклама