ГОЛОВНА СТОРІНКА

Вітання з травневими святами

 Шановні ветерани, працівники, члени профспілки!

Від імені Центрального комітету Профспілки вітаю Вас – ветеранів Другої світової війни, захисників Вітчизни, працівників підприємств, установ та організацій, а також профспілкових активістів – з наступаючими травневими святами.

День перемоги, День пам’яті та примирення, День міжнародної солідарності трудящих, – всі ці пам’ятні дати нерозривно пов’язані з постійною боротьбою за свої законні права: незалежність, право на життя, самовизначення та мирне небо над головою, право на гідні умови та оплату праці, право на відпочинок та повагу до особистості.

Неможливо переоцінити внесок українського народу у перемогу над нацизмом. В Другій світовій війні в напруженій боротьбі українці понесли людські втрати більше, ніж Велика Британія, Канада, США та Франція разом узяті. Так само важко переоцінити і важливість профспілкового руху за права та свободи працівників.

З нагоди свята, яке символізує боротьбу за конституційні права трудящих, Центральний комітет Профспілки нагадує про необхідність використання профспілковими комітетами свого головного інструменту – знань чинного законодавства в сфері трудового права, що дозволить з гордо піднятою головою пройти випробування на шляху захисту соціально-економічних прав працівників.

Бажаю всім наснаги, міцного здоров'я, миру та злагоди.

 

З повагою,

Голова Центрального комітету Профспілки

Борис Сулицький

 
< Попередня   Наступна >
Реклама