ГОЛОВНА СТОРІНКА

Вітання з Днем Конституції

 Шановні члени профспілки та працівники підприємств та організацій!

Щиро вітаю Вас з державним святом - десятою річницею прийняття Конституції незалежної Української держави! Від імені Центрального комітету Профспілки та від себе особисто бажаю Вам миру і злагоди, соціальної справедливості та наснаги на шляху розбудови нашої країни.

В тяжкі для України часи змін та боротьби за збереження державності необхідно пам'ятати основні положення Конституції України.

Наша держава проголошена державою соціальної спрямованості. З правом на соціальний захист нерозривно пов'язане право її громадян на достатній життєвий рівень, закріплене в ст. 48 Основного закону України. Конституція встановлює право кожного на працю та гідну заробітну плату.

Одночасно Конституція України закріплює не тільки права, а й обов'язки громадянина.

Вважаю, що поряд з конституційними обов'язками захищати Вітчизну і шанувати державні символи України, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей, важливою вимогою до кожного громадянина України є усвідомлення своєї честі та гідності, професійних навиків та досвіду.

Закликаю кожного з Вас об'єднуватись для захисту своїх конституційних прав. Запорукою захисту трудових прав кожного працівника є збереження єдності профспілкового руху, воля та готовність до боротьби.

 

З повагою,

Голова Центрального Комітету Профспілки

Сулицький Борис Миколайович

 
< Попередня   Наступна >
Реклама