ГОЛОВНА СТОРІНКА

ВІТАННЯ та нагородження від ЦК Профспілки до 25 річниці ДЕРЖРЕЗЕРВУ

Шановні працівники системи держрезерву України !

 

В ід імені Центрального комітету Профспілки вітаю Вас з ювілеєм – 25-ю річницею створення Держрезерву України!

Останні роки незалежної України є особливо складними та водночас вирішальними. Вирішальними як для країни загалом, так і для кожного окремо взятого колективу. При цьому важливо пам’ятати про те, що надійний тил є запорукою миру та незалежності кожного українського громадянина. Важливим для держави є вклад кожного працівника, що своєю щоденною наполегливою працею забезпечує стратегічні потреби України.

Сподіваюсь, що керівництво держави та галузі належним чином оцінить найважливіший капітал державного матеріального резерву, а це – насамперед конкретні люди – ветерани системи, які створювали держрезерв, та трудові колективи підприємств та організацій.

Бажаю працівникам та їх сімям міцного здоров’я, благополуччя та мирного неба над Україною.

Окремо повідомляю про проведене за ініціативи Центрального комітету Профспілки та приурочене до річниці створення Держрезерву нагородження почесною відзнакою «Честь Праці» працівників, що здійснили значний вклад у розбудову підприємств та організацій системи.

 

06 жовтня 2016р. на підприємства та організації системи та їх первинні профспілкові організації був надісланий лист-пропозиція Голови ЦК Профспілки про проведення урочистих заходів з нагоди професійного свята та запропонував надіслати до ЦК Профспілки кандидатури осіб, погоджені керівництвом підприємства та профкомом, - для вручення їм почесної відзнаки «Честь Праці». 

Згідно поданих заявок за результатами рішення Президії Центрального комітету Профспілки нагородженням почесною відзнакою «Честь Праці» були удостоєні тридцять осіб, що здійснили значний вклад у розбудову підприємств та організацій, а також за багаторічну активну громадянську позицію та участь у діяльності Профспілки. Список додається.

 

З повагою,

Голова Центрального

комітету Профспілки

Бориc Сулицький

 

 

 

 

Список осіб, нагороджених почесною відзнакою «Честь Праці» на честь 25-ї річниці створення Держрезерву України

 

Первинна профспілкова організація

ПІБ

Характеристика

ДО "Комбінат "Айстра"

Соболь Сергій Олександрович

Начальник варти, на підприємстві працює з 1970 року. Вніс значний вклад у розвиток та розбудову підприємства, займає активну громадську позицію

ДО "Комбінат "Дніпро"

Роздорожний Андрій Миколайович

Акумуляторник IV розряду, на підприємстві працює з 1998р. Користується авторитетом серед колег, працьовитий, відповідальний. Активно приймає участь у діяльності колективу.

ДО "Комбінат "Естафета"

Добринчук Олена Олександрівна

Заступник головного бухгалтера. Сумлінна працівниця, що характеризується високим професіоналізмом та активною життєвою позицією.

ДП "Кіровоградський КХП №2"

Вітвіцька Ганна Михайлівна

Бухгалтер 1 категорії. Підлягає нагородженню за багаторічну сумлінну працю.

ДП "Кіровоградський КХП №2"

Пономаренко Світлана Іванівна

Майстер. Підлягає нагородженню за багаторічну сумлінну працю.

ДО "Комбінат "Планета"

Хряков Петро Іванович

Тракторист, працює на комбінаті понад 46 років. Нагороджений за багаторічну активну громадську позицію та участь у діяльності профспілки.

ДО "Комбінат "Планета"

Більдій Володимир Іванович

Водій пожежного автомобіля, працює на підприємстві 32 роки. Нагороджений за багаторічну активну громадську позицію та участь у діяльності профспілки.

УкрНДІ "Ресурс"

Шумська Жанна Віталіївна

Заступник начальника відділу координації науково-дослідних робіт, що характеризується активною громадянською позицією, здійснила вагомий особистий внесок у розвиток Інституту "Ресурс".

ДО «Комбінат «Світанок»

Матяш Надія Олексіївна

Провідний економіст, характеризується активною життєвою позицією, бере участь у діяльності Профспілки, здійснила вагомий особистий внесок у розвиток системи державного  резерву України

ДО «Комбінат «Світанок»

Ольховик Володимир Георгійович

Провідний інженер-будівельник, підлягає нагородженню за багаторічну сумлінну працю,  активну життєву позицію, участь у діяльності Профспілки і вагомий особистий внесок у розвиток системи державного  резерву України 

ДО "Комбінат Трикутник"

Зоріна Наталія Володимирівна

Головний бухгалтер підприємства понад 21 рік.  В ході діяльності на підприємстві демонструє вміння приймати правильні і швидкі рішення у важких ситуаціях, має навички організаторської роботи, вимоглива до себе та підлеглих.

ДП "Хлібна база № 73"

Остапенко Алла Анатоліївна

Чергова бюро перепусток, здійснила значний вклад у розбудову підприємства, за активну громадянську позицію та участь у діяльності Профспілки.

ДП "Хлібна база № 73"

Лукач Руслан Ярославович

Змінний майстер, здійснив значний вклад у розбудову підприємства, за активну громадянську позицію та участь у діяльності Профспілки

ДП "Хлібна база № 76"

Шуляченко Іван Олександрович

Працює на підприємстві з 1978 р. Здійснив значний вклад у розбудову підприємства.

ДП "Чортківський КХП"

Мимохід Петро Любомирович

Вантажник на підприємстві.Підлягає нагородженню за багаторічну сумлінну працю.

ДП "Чортківський КХП"

Вербіцький Ігор Михайлович

Апаратник борошномельного виробництва. Підлягає нагородженню за багаторічну сумлінну працю.

ДО "Комбінат "Зірка"

Гребінець Людмила Миколаївна

в.о. головбухгалтера, працює на підприємстві з 2001р.

ДО "Комбінат "Зірка"

Хохлов Євген Олексійович

Водій пожежного автомобіля, працює на підприємстві з 1994р.

ДО "Укрпродконтракт"

Сийко Юрій Юрійович

Начальник варти відомчої воєнізованої охорони. Працює на підприємстві з 2004р. Користується авторитетом серед колег, наполегливий, дисциплінований, відповідальний.Володіє високими професійними знаннями.

ДО "Укрпродконтракт"

Ерфан Юрій Михайлович

Головний інженер підприємства. Бере активну участь у громадській та профспілковій роботі, втілює новітні ідеї щодо розвитку організації, забезпечення безперебійного технічного та технологічного процесу роботи підприємства.

ДО "Комбінат "Троянда"

Юревич Богдана Григорівна

Провідний бухгалтер підприємства, що здійснив значний вклад у розбудову підприємства.

ДО "Комбінат "Троянда"

Парпан Іван Петрович

Майстер НРР, що здійснив значний вклад у розбудову підприємства.

ДО "Комбінат "Рекорд"

Герасимчук Володимир Олександрович

Начальник варти відомчої воєнізованої охорони. Нагороджений за сумлінну працю, активну життєву позицію, постійну участь в громадському житті профспілки

ДО "Комбінат "Рекорд"

Мельничук Михайло Броніславович

Начальник команди відомчої воєнізованої охорони. Нагороджений за сумлінну працю, активну життєву позицію, постійну участь в громадському житті профспілки

ДП "Хлібна база №85"

Санжаревський Анатолій Іванович

Головний інженер підприємства. Нагороджений за сумлінну працю на підприємстві.

ДП "Охтирський КХП"

Пилипенко Валентина Василівна

Начальник транспортної дільниці, працює з 1990р., голова ППО з 2009 по 2013рр., внесла вагомий внесок в діяльність профспілки на підприємстві.

ДП "Охтирський КХП"

Пелих Володимир Васильович

Головний енергетик підприємства, працює з 1977р., пройшов трудовий шлях від електрика до головного енергетика, бере активну участь у профспілковій діяльності на підприємстві.

Філія «Хлібна база» ДП «Охтирський КХП»

Грицак Олена Петрівна

Майстер зміни елеваторно-складської дільниці. Працює понад 30 років на підприємстві, чим останнє завдячує Олені Петрівні за багаторічну сумлінну працю, значні трудові досягнення, а саме безперебійну роботу в прийманні врожаю та високі показники в організації технологічного робочого процесу.

Спілка ветеранів Держрезерву України

Федірко Олександр Леонідович

3 1995 по 2005 р.р. - начальник відділу охорони праці, екології та пожежної безпеки, заступник начальника управління кадрового забезпечення. З 2007 по 2009 рр. - Голова ЦК Профспілки працівників системи держрезерву України.

Спілка ветеранів Держрезерву України

Власенко Володимир Гаврилович

З 1994 по 1995р.р.- начальник відділу охорони праці, екології, та пожежної безпеки; з 1995 по 2010 р.р. - головний спеціаліст відділу охорони праці, екології, та пожежної безпеки. Полковник у відставці. Має  державні нагороди: "Медаль за відвагу на пожежі";  "Медаль за бойові заслуги"; "Орден за службу Батьківщині в збройних силах СРСР III-го ступеня".

 

Всього: 30 осіб.

Інформація про відзнаку

 

1.      Почесна відзнака «Честь Праці» складається з нагрудного знака «Честь Праці» та свідоцтва до нього.

2.      Почесною відзнакою «Честь Праці» нагороджуються:

2.1.       Працівники системи держрезерву України, профспілкові активісти за високі показники у виробничій та громадській діяльності;

2.2.       Представники інших відомств, організацій, установ, в тому числі, і громадяни інших держав, які зробили вагомий внесок в розвиток системи державного матеріального резерву України, особисто сприяли установленню та зміцненню виробничих контактів Держрезерву України.

З.      Висування кандидатур для нагородження почесною відзнакою «Честь Праці» проводиться, як правило, за поданням первинних профспілкових організацій системи держрезерву України, погодженим з керівництвом підприємств.

4.      Рішення про нагородження почесною відзнакою «Честь праці» приймається президією ЦК Профспілки працівників системи держрезерву України.

5.      Вручення почесної відзнаки «Честь Праці» проводиться Головою ЦК Профспілки або за його дорученням членами ЦК Профспілки в урочистій обстановці.

6.      Почесну відзнаку «Честь Праці» слід носити на правому боці грудей, а за наявності нагрудних знаків до почесних звань України - нижче їх.

7.      У трудовій книжці особи, нагородженої почесною відзнакою «Честь Праці», за погодженням з керівництвом відомства, робиться відповідний запис.

8.      Особи, нагороджені почесною відзнакою «Честь Праці», користуються правом першочергового забезпечення санаторно-курортними путівками та надання відпустки в літній період.

9.      Повторне нагородження знаком «Честь Праці» не передбачено. В разі втрати чи псування знака дублікати не видаються.

 

 

 
< Попередня   Наступна >
Реклама