ГОЛОВНА СТОРІНКА

Вітання до Дня захисту дітей

Шановні працівники та члени профспілки!

Від імені Центрального комітету Профспілки вітаю Вас та Ваших дітей з Днем захисту дітей! Нагадаю, що щорічно 1 червня відповідно до Указу Президента України від 30 травня 1998 року №568/98 в Україні відзначається День захисту дітей.

Бажаю хлопчикам та дівчаткам міцного здоров’я, посмішок та щасливого дитинства. А батькам, які завжди поруч з дітьми, які піклуються про них та допомагають стати на ноги – зичу наснаги, сил та вдачі. Нехай кожне дитяче серце буде оповите теплом і любов’ю.

Разом з цим радий повідомити про відкриття в липні цього року шостої зміни дитячого виїзного табору по оздоровленню дітей членів Профспілки на базі Дитячого спортивно - оздоровчого комплексу «Бригантина», який знаходиться у селищі. Коблево на березі Чорного моря в зоні відпочинку курорт Морське. Робота табору спрямована на літнє оздоровлення дітей зі спортивним нахилом.

Незважаючи на дії керівника держрезерву по знищенню профспілкового руху галузі, Профспілка стійко проходить випробування на міцність та винаходить можливості для щорічного дитячого відпочинку.

 

З повагою,

Голова Центрального

комітету Профспілки

Борис Сулицький

 
< Попередня   Наступна >
Реклама