ГОЛОВНА СТОРІНКА

Відвідування новорічної вистави в 2016р.

За доброю традицією для дітей членів профспілки Центральний комітет в січні 2016 року організував відвідування новорічної вистави в Національному палаці мистецтв «Україна».

Ялинка 2016

Діти відвідали надзвичайно цікаву, видовищну і, звісно, добру та повчальну казку «Дива у країні іграшок», яка майоріла  казковими персонажами, спецефектами, захоплюючими пригодами, унікальними музичними, танцювальними та акробатичними номерами. До і після вистави у фоє палацу мистецтв діти могли відвідати майстер-класи справжніх чарівників - українських майстрів-на-всі-руки, які навчали усіх бажаючих власноруч робити іграшки, вітальні листівки, різноманітні презенти-подарунки-сувеніри.

Після вистави задоволені діти з батьками сфотографувались на пам'ять про новорічне свято, смачно пообідали в закладі харчування і отримали новорічні подарункові набори солодощів.

Для проведення новорічного заходу Центральним комітетом було здійснено закупівлю квитків на святкову Новорічну виставу, придбані новорічні подарункові набори солодощів, проведена оплата харчування дітей, старших груп та батьків.

З повагою,

Центральний комітет

Профспілки

 

 

 

 
< Попередня   Наступна >
Реклама