ГОЛОВНА СТОРІНКА

Відвідування новорічної вистави дітьми Профспілки в 2018р.

 Не зважаючи на скрутну ситуацію та цілеспрямовані дії керівництва держрезерву на знищення Профспілки для дітей членів Профспілки працівників системи держрезерву Центральний комітет винайшов можливість влаштувати у січні 2018 року відвідування новорічної вистави в Національному палаці мистецтв «Україна» в м. Києві.

Діти відвідали повчальну виставу «Викрадач Різдва» з унікальними музичними, танцювальними та акробатичними номерами. Після вистави діти з батьками та супроводжуючими сфотографувались на пам'ять про новорічне свято, смачно пообідали в закладі харчування і отримали новорічні подарункові набори солодощів.

Для проведення новорічного заходу Центральним комітетом було закуплено квитки на відвідування святкової вистави, подарункові набори солодощів для дітей, оплачено харчування дітей та дорослих - супроводжуючих осіб від підприємств (організацій). Здійснено розподіл квитків та подарункових наборів солодощів серед дітей членів профспілки згідно поданих заявок, забезпечено організований супровід відвідування вистави та харчування дітей із супроводжуючими після вистави.

 

З повагою,

Голова Центрального комітету

Профспілки працівників системи держрезерву України

 

Борис Сулицький

 

 

 
< Попередня   Наступна >
Реклама