ГОЛОВНА СТОРІНКА

Спортивно-оздоровчі заходи в ДСОК Бригантина в 2015 році

На виконання пункту 6.3 Галузевої Угоди Центральним комітетом профспілки щороку упродовж 2011-2015 років проводилась робота по оздоровленню дітей членів Профспілки. У період з 26-го липня по 06-е серпня 2015 р. на березі Чорного Моря на території Дитячого спортивно-оздоровчого комплексу «Бригантина» під керівництвом Голови ЦК Профспілки Сулицького Б.М. (як керівника зміни) була організована робота виїздного дитячого табору.

 

 

 

       Керівництво старшою віковою групою взяв на себе безпосередньо Сулицький Б.М. Керівником молодшої вікової групи дітей була призначена (за згодою) Голова профспілкового комітету первинної профспілкової організації Державного агентства резрерву України Кагарлицька Олена Петрівна.

У відповідності до Указу Президента України №334/2015 «Про заходи щодо поліпшення національно-патріотичного виховання дітей та молоді» від 12 червня 2015 р. робота зміни була спрямована на формування у дітей патріотичного світогляду. Зазначений Указ є свідченням включення інституту Президента в процес формування єдиної державної політики у сфері національно-патріотичного виховання підростаючого покоління. З цією метою було організовано два напрямки. Для хлопців із залученням курсантів Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного були організовані навчання з початкової військової підготовки. З дівчатами силами мендперсоналу ДСОК «Бригантина» та за безпосередньої участі Кагарлицької О.П. (яка має першу професію медсестри) проводились теоретичні і практичні заняття по наданню першої медичної допомоги.

За особистої участі Директора ДСОК «Бригантина» Автанасова Миколи Володимировича (як арбітра) проводились турніри з футболу, волейболу та інших видів спорту. Проведення ранкової зарядки та спортивних змагань на пляжі взяв на себе керівник зміни Сулицький Б.М.

Серед дітей проводились конкурси художньої самодіяльності та була випущена стінгазета. Для бажаючих дітей була організована екскурсія у аквапарк міста Южне. Усі заходи фіксувались на фото та відео професійним оператором. Після закінчення зміни усі діти отримали від Голови ЦК Профспілки компакт-диски, на яких зафіксовані усі цікаві моменти перебування на морі. Під час підведення підсумків роботи зміни табору у кабінеті директора усі діти, які приймали активну участь у спортивно-масових заходах та конкурсах, отримали персональні відзнаки та дипломи від директора ДСОК «Бригантина» Автанасова М.В. Вечором 5-го серпня у приміщенні кінозалу відбулося закриття зміни. Спільними зусиллями дітей з інших організацій та дітей членів Профспілки відбувся концерт та показові виступи дітей-спортсменів, які у цей час проводили тренувальні збори на території ДСОК «Бригантина».

Пропонуємо ознайомитись з фоторепортажем літнього відпочинку.

 

Інструктаж охороною МВС

 

 

Змагання на пляжі

 

 

Сулицький Б.М. - фізрук і арбітр на пляжних змаганнях

 

 

ФУТБОЛ -АРБІТР АВТАНАСОВ М.В.

 

 

 

 ФУТБОЛЬНИЙ ТУРНІР

 

 

ФУТБОЛЬНІ ФАНАТИ ПРОФСПІЛКОВОЇ  КОМАНДИ

 

 

АКТИВНІ УЧАСНИКИ СПОРТИВНИХ ТА КУЛЬТУРНО-МАСОВИХ ЗАХОДІВ ВІДЗНАЧЕНІ ДИПЛОМАМИ ДИРЕКТОРА БРИГАНТИНИ

 

 

КРАЩІ ФУТБОЛІСТИ ЗМІНИ

 

 

 НАГОРОДЖЕННЯ У КАБІНЕТІ ДИРЕКТОРА

 

 

ФОТО НА ЗГАДКУ  ПІСЛЯ НАГОРОДЖЕННЯ

 

 

 Останній вечір - дискотека

 

 

Після концерту і закриття зміни

 

 

 

З повагою,

Центральний комітет Профспілки

 
< Попередня   Наступна >
Реклама