ГОЛОВНА СТОРІНКА

Щодо виплати заробітної плати

У серпні 2017 року до ЦК Профспілки  поступила  інформація щодо невиплати упродовж декількох  місяців заробітної плати працівникам  ДП "Хлібна база № 77".  З метою надання допомоги трудовому колективу Головою ЦК Профспілки був надісланий лист до Керівника Одеської ОДА  Степанова М.В. з проханням про сприяння у  вирішенні зазначеного питання.

Дякуємо  керівництву  Одеської обласної державної адміністрації за оперативне  і  результативне втручання у ситуацію по дотриманню законодавства про працю. Доводимо до відома працівників відповідь Департаменту економічної політики  та стратегічного планування Одеської ОДА на лист ЦК Профспілки про розгляд зазначеного питання.

Закликаємо членів трудових колективів повідомляти ЦК Профспілки про усі факти порушення законодавства  або корупційні порушення з метою вчасного реагування та упередження можливих правопорушень. Інформацію можна надсилати такими засобами: на електронну адресу Профспілки Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script. , на паперовому носії на поштову адресу Профспілки  01135, м. Київ, вул. П. Пестеля, буд. 4  або повідомити по телефону 044-338-68-40.

 

 

 

 
< Попередня   Наступна >
Реклама