ГОЛОВНА СТОРІНКА

Літній відпочинок дітей членів Профспілки на Чорному морі в ДСОК «Бригантина» 2013 р.

Оздоровлення дітей в ДСОК Бригантина в 2013р.

За доброю традицією Центральним Комітетом Профспілки з 15 по 26 липня третій рік поспіль для 60 дітей членів Профспілки працівників системи держрезерву України на території Дитячого спортивно-оздоровчого комплексу "Бригантина" в селищі Коблево організована чергова зміна виїзного табору. Відповідно до Указу Президента України від 28.12.2012 р. № 756/2012 «Про проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості» з метою забезпеченню освітньо-культурних потреб дітей, створення умов для їх творчого, інтелектуального, духовного та фізичного розвитку, виявлення і підтримки талановитих та обдарованих дітей, організації змістовного дозвілля були проведені заходи під девізом «Рік дитячої творчості та пропаганди здорового способу життя». Програма була дуже цікавою та насиченою. Кожного дня відбувалось щось новеньке. Юнаки та дівчата, які прибули до табору, отримавши заряд бадьорості від ранкових вправ під гаслом «здоровье в порядке, спасибо зарядке» йшли на сніданок. Кожного дня після сніданку начальник зміни Сулицький Борис Миколайович, заступник начальника зміни Сімончук Антон Ігорович та вожаті Любичева Наталія Сергіївна, Захарова Вікторія Анатоліївна, Губська Олена Анатоліївна та Фатєєва Галина Миколаївна разом з організаторами культмасових та спортивно-масових заходів розробляли і узгоджували завдання культурного та спортивного характеру, до яких із захопленням готувалися команди трьох утворених загонів.

Серед культурно-масових заходів були: візитка загонів, інтелектуальна гра Що?Де?Коли?, Євробачення, театралізоване відкриття Олімпіади, конкурси Містер Бригантина та Міс Бригантина, День Нептуна, День Навпаки з тематичною дискотекою та концерти художньої самодіяльності юних талантів. Для бажаючих були організовані екскурсії в аквапарк «Коблево» та військово-історичний музей під відкритим небом «Твоя дивізія».

Спортивні заходи відбувались кожного дня. На пляжі піонер-бол та волейбол серед охочих; на спортивних майданчиках: футбол між хлопцями, піонер-бол серед дівчат, естафета; першість з дартсу та настільного тенісу.

Після виступів на сцені і спортивних змагань дітей переповнювали позитивні емоції від задоволення своїми виступами, проявом своїх талантів, кмітливості, спритності, обізнаності, майстерності, творчими та спортивними здобутками.

За результатами всі, хто активно приймав участь в культурно-масових і спортивних заходах, допомагав в їх підготовці та проведенні, був активним в конкурсах образотворчого мистецтва, були відзначені грамотами та призами.

Іменинникам, в день народження з ранку дарували гарний настрій цілим загоном: повітряні кульки, шоколад та головне – щирі побажання всіляких гараздів від нових друзів. В День Іменинника всіх, хто народився в липні вшанували великою дружньою компанією разом з вожатими та керівництвом табору. Були вручені торти від керівництва ДСОК «Бригантина» та сувеніри-подарунки від ЦК Профспілки.

На завершення активного творчо-спортивного відпочинку всі зібрались біля яскравого багаття в дружньому колі щоб спекти власноруч картоплю і були приємно вражені феєрверком. Завершення зміни відбулось під гімн України у виконанні дітей, вожатих та керівників зміни табору.


  


 

 
< Попередня   Наступна >
Реклама