ГОЛОВНА СТОРІНКА

Літні спортивно-оздоровчі та культ-масові заходи ЦК Профспілки держрезерву на березі Чорного моря

 За багаторічною традицією Центральний комітет Профспілки у відповідності до пунктів 6.1 та 6.3 Галузевої Угоди з 24 липня по 04 серпня 2016 р. організував дитячий виїзний табір по оздоровленню дітей членів Профспілки на території Дитячого спортивно - оздоровчого комплексу «Бригантина», що знаходиться на березі Чорного Моря в зоні відпочинку курорт Морське Миколаївської області.

 

Безпечний і комфортний відпочинок дітей здійснювався у супроводі старших груп та начальника зміни виїзного табору.

Робота табору була спрямована на літнє оздоровлення зі спортивним нахилом. Щодня начальником зміни Сулицьким Б.М. проводилась ранкова зарядка. Після зарядки під контролем старших груп проводились міні тренування по виконанню вправ на снарядах для гімнастики, підтягування на перекладині, жим штанги стоячи, підйом переворотом на перекладині, вправи на зміцнення м’язів та інші силові вправи. Щоденно на морі проводились змагання з водного поло та волейболу, проведена міні-спартакіада. Окрім цього серед дітей проводились змагання з дартсу, шашок та шахів.

Для дітей була організована поїздка в аквапарк міста Южне. Окрім цього, всі діти побували на оглядовій екскурсії в Одесі – місті з яскравою і зухвалою біографією, зігрітому теплим південним сонцем і пронизаним свіжими морськими вітрами. Діти побачили пам’ятки архітектури та ознайомились з багатою історією Одеси. Усі бажаючі придбали сувеніри на згадку.

Щоденно ввечері діти грали в футбол, волейбол та інші ігрові види спорту. Приємно відмітити про сформовану із дітей футбольну команду, яка з гідністю відстояла честь Профспілки держрезерву. Так, у двох напружених матчах проти футбольної команди вихованців дитячого хокейного клубу «Білий барс» збірна команда дітей членів Профспілки здобула впевнену перемогу. Змагання проводились за участі досвідченого футбольного судді.

Всі бажаючі діти мали змогу брати активну участь в культурно-масових заходах табору. Щовечора після вечері серед дітей в кіноконцертному залі комплексу проводились конкурси художньої самодіяльності та покази мультиплікаційних фільмів. Наприкінці вечора щоденно проводилась дискотека за участі діджея.

Під час підведення підсумків роботи зміни табору усі діти, які приймали активну участь у спортивно-масових заходах та конкурсах художньої самодіяльності, отримали персональні відзнаки та дипломи від директора ДСОК «Бригантина» Автанасова М.В. Окремо від Центрального комітету Профспілки кожна дитина отримала групову фотографію з відпочинку у таборі. По закінченню роботи виїзного табору були записані та надіслані дітям компакт-диски з фотографіями та відеоматеріалами на згадку про літній відпочинок на березі моря. Нижче пропонуємо ознайомитись з фотозвітом відпочинку.

У відповідності до рішення Конференції Профспілки, що відбулася в березні 2016р., розподіл місць на літні спортивно-оздоровчі заходи серед ППО в наступному 2017 році буде пріоритетно здійснюватись для дітей членів первинних профспілкових організацій, яким в попередні роки не надавались квоти на літній відпочинок, та з урахуванням стану сплати профспілкових внесків на червень 2017р.

 

З повагою,

Центральний комітет

Профспілки

 

 

 

                                                                                                          Принцеса та дикуни

 

 

 

                                                                                                                   На пляжі

 

 

 
Водне поло
 
 
Спартакіада
 
 
 
 
На обіді
 
 
 
 
Морозиво всім, хто відпочиває з користю для здоров'я
 
 
 Вболівальниці та вболівальники на тренуванні нашої футбольної команди у компанії директора ДСОК Автанасова М.В.
 
 
 Тренування напередодні футбольного матча
 
 
 
 
 Волейбол
 
 
На морі
 
 
 
 
 
 Перед дискотекою
 
 
 
 
  Гімнастичні вправи після ранкової зарядки
 
 
 
 
 Головні помічниці організаторів культурно-масових заходів
 
 
 Учасники показу мод від команди Профспілки держрезерву
 
 
 Голос Профспілк
 
 
Веселі та цікаві конкурси майже кожного вечора та квест - на порядку денному культурно-масового відпочинку дітей
 

 
Турнір з шашок
 
 
 
 
Привітання команд на футбольному матчі та впевнена гра нашої команди
 
 
 
 

 
 Символічне заохочення учасників футбольної команди після переможного матчу
 
 
Поїздка до аквапарку
 
 
 
 
 Екскурсія в Одесу
 
 
 
 
 
 
Нападаючі дитячої футбольної команди Профспілки
 
 
Нагородження активних учасників культурно-масових та спортивних заходів
 
 
 
 
Чарівна молодь Профспілки
 
 
 Фото на згадку про активний відпочинок зі старшими груп, начальником зміни та директором ДСОК
 
 
 
 
< Попередня   Наступна >
Реклама