ГОЛОВНА СТОРІНКА

Інтерв'ю Голови ЦК Профспілки з проблемних питань реформування галузі держрезерву в Україні

До уваги голів первинних профспілкових організацій та керівників підприємств та організацій системи держрезерву, членів Громадської ради при Держрезерві України та інших осіб, яких це може стосуватись.

В   інтерв’ю   тижневику   «Терминал: нефтяное обозрение»   голова  Центрального  комітету Профспілки     працівників    системи    Держрезерву   України   Борис Миколайович Сулицький розповів про системні порушення трудового законодавства та законодавства про профспілки Головою Держрезерву Мосійчуком В.А., що привело до  конфлікту між керівництвом    Держрезерву України та ЦК  Профспілки,  проблеми та можливості підвищення ефективності   роботи    агентства, а також про функціонування «кишенькової» Громадської  ради  при Держрезерві. Про це читайте на стор. 10 видання.

Також на стор. 6 видання до Вашої  уваги аналітична стаття з експертними висновками стосовно планів Мосійчука В.А. про створення в Україні мінімальних запасів нафти і нафтопродуктів за рахунок платників податків. В Госрезерве признают, что при любых вариантах, налог ляжет на плечи его плательщиков (См.
https://news.dtkt.ua/ua/taxation/excise/39024?utm_source=news_06062016&utm_medium=email&utm_campaign=newsletter).

Електронний примірник видання додається.

 
< Попередня   Наступна >
Реклама