ГОЛОВНА СТОРІНКА

Оздоровлення дітей членів Профспілки системи держрезерву України

  На виконання Розпорядження Кабінету Міністрів України №360-р від 27 квітня 2011 р.  «Про заходи щодо підготовки та проведення в Україні у 2012 році Року спорту та здорового способу життя», за ініціативи Голови ЦК Профспілки Сулицького Б.М. на березі Чорного моря на території Дитячого спортивно-оздоровчого комплексу "Бригантина" (смт. Коблево) з 30.07.2012 року відкрився виїзний табір для оздоровлення 44-х дітей членів Профспілки працівників системи держрезерву України. Табір діятиме до 13 серпня 2012 року.

Після проведення необхідних формальностей по ознайомленню дітей із правилами Розпорядку дня та правил безпеки знаходження на території ДСОК "Бригантина", інструктажу старших загонів, ознайомлення з правилами поводження на воді, - діти і керівники груп отримали нову форму, придбану за рахунок ЦК Профспілки.

З наступного дня за збірною командою України був закріплений кваліфікований спортивний організатор - кандидат в майстри спорту Ульяницький Володимир Олександрович. Окрім цього керівник культурно-масових і розважальних програм шляхом опитування залучив всіх бажаючих до участі у художній самодіяльності.

Всі діти і дорослі на чолі з Головою ЦК Профспілки активно долучились до участі в спортивних заходах по зміцненню здоров’я і пропаганді здорового способу життя. Кожного дня відбуваються змістовні спортивно-оздоровчі та культурно-розважальні заходи, які приносять задоволення від знаходження в таборі. Різноманітне калорійне і вітамінізоване 5-ти разове харчування, купання у морі та сонячні ванни зміцнюють імунітет дітей. Діти із задоволенням приймають активну участь у культурно-масових заходах, які розвивають їхні таланти та здібності.

06 серпня для дітей була влаштована екскурсія в аквапарк. З 07 серпня розпочалась олімпіада, у якій бере більша частина дітей, які за власними уподобаннями сформували три команди дівчат і три команди хлопців. Всі заходи фіксуються за допомогою фотозйомки. За результатами олімпіади будуть вручені відзнаки переможцям та заохочувальні призи активним учасникам.

Безпосередню участь у реалізації заходів по оздоровленню дітей приймають голови ППО і члени профкомів, які особисто привезли дітей на відпочинок і є керівниками загонів: Кізюр Ельвіра Костянтинівна та Ковтан Людмила Іванівна – ДО "Укрпродконтракт", Любичева Наталія Сергіївна та Відіньова Тетяна Михайлівна – ДО "Комбінат"Світанок", Солошенко Людмила Вікторівна - пенсіонер Держрезерву, член Профспілки.

Подальша інформація у наступних повідомленнях.

 
< Попередня   Наступна >
Реклама