ГОЛОВНА СТОРІНКА

Підписано Галузеву угоду на 2012-2015 роки

Відповідно до Закону України «Про колективні договори і угоди» та Положення «Про порядок повідомної реєстрації галузевих і регіональних угод, колективних договорів» Голова Центрального комітету Профспілки працівників системи держрезерву України надав 17 травня 2012 р. на повідомну реєстрацію до Міністерства соціальної політики Галузеву угоду між Державним агентством резерву України та Центральним комітетом Профспілки працівників системи держрезерву України на 2012 – 2015 роки, підписану Головою Держрезерву України Лелюком Олексієм Володимировичем та Головою ЦК Профспілки Сулицьким Борисом Миколайовичем 16 травня 2012 р.

Згідно пункту 7 Положення «Про порядок повідомної реєстрації галузевих і регіональних угод, колективних договорів», реєстрація проводиться в двотижневий термін з дня одержання угоди, колективного договору. Не пізніше наступного дня після реєстрації чи прийняття рішення про відмову в реєстрації перший і другий примірники угоди, колективного договору повертаються сторонам, які подали їх на реєстрацію.

Текст Галузевої угоди буде опубліковано на сайті та надано копії підприємствам та організаціям, які входять до сфери управління Держрезерву України із зазначенням номера і дати реєстрації наступного дня після реєстрації угоди Міністерством соціальної політики.

Відповідно до статті 9 Закону України «Про колективні договори і угоди», Галузева угода набрала чинності з моменту її підписання представниками сторін, а саме з 16 травня 2012 р.

 
< Попередня   Наступна >
Реклама