ГОЛОВНА СТОРІНКА

Привітання до 60-річчя Комбінату "Зірка"

Шановні працівники ДО «Комбінат «Зірка»!

 Від імені Центрального комітету Профспілки працівників системи держрезерву України дозвольте привітати Вас з шістдесятою річницею створення підприємства!

Завдяки вашій щоденній наполегливій праці, патріотизму та щирості  Комбінат «Зірка» є важливою ланкою системи державного резерву – форпосту забезпечення стратегічних потреб України в надзвичайних ситуаціях.

Нехай здоров’я кожного з вас буде міцним, трудовий колектив згуртованим, а родинний затишок буде запорукою нових звершень!

 З повагою,

Голова ЦК  Профспілки

Бориc  Сулицький

 

 

 

Звіт про літні спортивно-оздоровчі та культурно-масові заходи ЦК Профспілки в 2017р.

Brigantina 2017

За доброю багатолітньою традицією Центральний комітет Профспілки працівників системи держрезерву України у відповідності до пунктів 6.1 та 6.3 Галузевої Угоди з 19 по 30 липня 2017 р. організував дитячий виїзний табір по оздоровленню дітей членів Профспілки на території Дитячого спортивно - оздоровчого комплексу «Бригантина», що знаходиться на березі Чорного Моря в зоні відпочинку курорт Морське Миколаївської області. Як і завжди, робота табору була спрямована на літнє оздоровлення зі спортивним нахилом. Безпечний і комфортний відпочинок дітей здійснювався у супроводі старших груп під безпосереднім керівництвом начальника зміни виїзного табору Сулицького Б.М.

Детальніше...
 

Вітання з нагоди народження дитини (ДО Комбінат "Зірка")

 Не так давно Центральний комітет Профспілки вітав з нагоди укладення шлюбу працівників ДО "Комбінат "Зірка" – Курінного Володимира Сергійовича та Чадій Ірину Вікторівну.

З радістю вітаємо Вас, шановні Володимире Сергійовичу та Ірино Вікторівно, з початком складного, але не менш щасливого етапу подружнього життя – з народженням чудового малюка 1-го вересня!

Тепер він стане вашою головною радістю, об’єктом щастя і безлічі турбот. Нехай ваша дитина виростає в любові і стане хорошою людиною. Бажаємо Вам море терпіння, сили, взаєморозуміння та здоров’я. Адже справжні батьки – це титул. Ще раз зі святом вас!

 

 

З повагою,

Голова Центрального

Комітету Профспілки

Борис Сулицький

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 29 - 32 з 105
Реклама