ГОЛОВНА СТОРІНКА

ВІТАННЯ З ПОКРОВОЮ І ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

 

Шановні працівники та члени Профспілки !

Щиро вітаю Вас з наступаючим святом Покрови Пресвятої Богородиці, Днем українського козацтва та Днем захисника України!

Це свято духовності українського народу, мужності й самовідданості, лицарства і благородства, якими володіють справжні патріоти України.

З цієї нагоди вітаю всіх, хто носить високе звання захисника України. Сердечні вітання ветеранам бойових дій, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів. Зичу міцного здоров'я, добра, щастя, злагоди Вам та Вашим родинам!

Нехай вірш Ігоря Піголя ще раз нагадає кожному з нас про справжніх героїв, що присвячують своє життя боротьбі за незалежність держави і мир в Україні.

                                                                                                  

З повагою,

Голова Центрального

комітету Профспілки                                                                        Борис Сулицький


Детальніше...
 

Щодо виплати заробітної плати

У серпні 2017 року до ЦК Профспілки  поступила  інформація щодо невиплати упродовж декількох  місяців заробітної плати працівникам  ДП "Хлібна база № 77".  З метою надання допомоги трудовому колективу Головою ЦК Профспілки був надісланий лист до Керівника Одеської ОДА  Степанова М.В. з проханням про сприяння у  вирішенні зазначеного питання.

Дякуємо  керівництву  Одеської обласної державної адміністрації за оперативне  і  результативне втручання у ситуацію по дотриманню законодавства про працю. Доводимо до відома працівників відповідь Департаменту економічної політики  та стратегічного планування Одеської ОДА на лист ЦК Профспілки про розгляд зазначеного питання.

Закликаємо членів трудових колективів повідомляти ЦК Профспілки про усі факти порушення законодавства  або корупційні порушення з метою вчасного реагування та упередження можливих правопорушень. Інформацію можна надсилати такими засобами: на електронну адресу Профспілки Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script. , на паперовому носії на поштову адресу Профспілки  01135, м. Київ, вул. П. Пестеля, буд. 4  або повідомити по телефону 044-338-68-40.

 

 

Детальніше...
 

Постанова Харківського апеляційного господарського суду

З метою проведення правового навчання профспілкового активу та працівників  підприємств (організацій) ЦК Профспілки надає до  відома розміщену на сайті  Профспілки Постанову Харківського апеляційного господарського суду — Справа № 922/553/17 — 03.10.2017 — 69258458.

Постанова Харківського апеляційного господарського суду — Справа № 922/553/17 — 03.10.2017 — 69258458 - це ще одне свідчення того, що Голова держрезерву Вадим Мосійчук практично розвалив роботу юридичної служби Агентства. Всі його  дії   є ознакою зловживання владою і службовим становищем та перевищенням влади і службового становища. В. Мосійчук незаконно втручається у оперативно-господарську діяльність  державних підприємств і  потім не надсилає працівників Агентства для участі у судових процесах. Тобто він із корупційних спонукань фактично діє на користь комерційних структур і на шкоду інтересам підвідомчих державних підприємств,  свідомо доводячи їх  до банкрутства.  Про це  свідчать факти, які наведені у Постанові суду.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 29 - 32 з 111
Реклама