ГОЛОВНА СТОРІНКА

Щодо виплати заробітної плати

У серпні 2017 року до ЦК Профспілки  поступила  інформація щодо невиплати упродовж декількох  місяців заробітної плати працівникам  ДП "Хлібна база № 77".  З метою надання допомоги трудовому колективу Головою ЦК Профспілки був надісланий лист до Керівника Одеської ОДА  Степанова М.В. з проханням про сприяння у  вирішенні зазначеного питання.

Дякуємо  керівництву  Одеської обласної державної адміністрації за оперативне  і  результативне втручання у ситуацію по дотриманню законодавства про працю. Доводимо до відома працівників відповідь Департаменту економічної політики  та стратегічного планування Одеської ОДА на лист ЦК Профспілки про розгляд зазначеного питання.

Закликаємо членів трудових колективів повідомляти ЦК Профспілки про усі факти порушення законодавства  або корупційні порушення з метою вчасного реагування та упередження можливих правопорушень. Інформацію можна надсилати такими засобами: на електронну адресу Профспілки Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script. , на паперовому носії на поштову адресу Профспілки  01135, м. Київ, вул. П. Пестеля, буд. 4  або повідомити по телефону 044-338-68-40.

 

 

Детальніше...
 

Постанова Харківського апеляційного господарського суду

З метою проведення правового навчання профспілкового активу та працівників  підприємств (організацій) ЦК Профспілки надає до  відома розміщену на сайті  Профспілки Постанову Харківського апеляційного господарського суду — Справа № 922/553/17 — 03.10.2017 — 69258458.

Постанова Харківського апеляційного господарського суду — Справа № 922/553/17 — 03.10.2017 — 69258458 - це ще одне свідчення того, що Голова держрезерву Вадим Мосійчук практично розвалив роботу юридичної служби Агентства. Всі його  дії   є ознакою зловживання владою і службовим становищем та перевищенням влади і службового становища. В. Мосійчук незаконно втручається у оперативно-господарську діяльність  державних підприємств і  потім не надсилає працівників Агентства для участі у судових процесах. Тобто він із корупційних спонукань фактично діє на користь комерційних структур і на шкоду інтересам підвідомчих державних підприємств,  свідомо доводячи їх  до банкрутства.  Про це  свідчать факти, які наведені у Постанові суду.

Детальніше...
 

З Всесвітнім днем дій за гідну працю!

 


 

*кінець корпоративній жадібності, світ потребує підвищення зарплат, Всесвітній день гідної праці 2017

 

Цьогоріч 7 жовтня відзначається 10 річниця Всесвітнього дня дій за гідну працю. Даний день був запроваджений за ініціативи Міжнародної конфедерації профспілок в 2008 році.

 

Для профспілок усього світу, це день, коли вони спільно виступають за забезпечення людей гідною працею. Адже гідна праця повинна бути однією з ключових задач діяльності уряду.  Для відновлення економічного зростання та розбудови нової глобальної економіки уряд країни має ставити інтереси працівників на перше місце.


Детальніше...
 
Додаткові статті:
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 29 - 32 з 110
Реклама