ГОЛОВНА СТОРІНКА

Щодо виплати заробітної плати

У серпні 2017 року до ЦК Профспілки  поступила  інформація щодо невиплати упродовж декількох  місяців заробітної плати працівникам  ДП "Хлібна база № 77".  З метою надання допомоги трудовому колективу Головою ЦК Профспілки був надісланий лист до Керівника Одеської ОДА  Степанова М.В. з проханням про сприяння у  вирішенні зазначеного питання.

Дякуємо  керівництву  Одеської обласної державної адміністрації за оперативне  і  результативне втручання у ситуацію по дотриманню законодавства про працю. Доводимо до відома працівників відповідь Департаменту економічної політики  та стратегічного планування Одеської ОДА на лист ЦК Профспілки про розгляд зазначеного питання.

Закликаємо членів трудових колективів повідомляти ЦК Профспілки про усі факти порушення законодавства  або корупційні порушення з метою вчасного реагування та упередження можливих правопорушень. Інформацію можна надсилати такими засобами: на електронну адресу Профспілки Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script. , на паперовому носії на поштову адресу Профспілки  01135, м. Київ, вул. П. Пестеля, буд. 4  або повідомити по телефону 044-338-68-40.

 

 

Детальніше...
 

З Всесвітнім днем дій за гідну працю!

 


 

*кінець корпоративній жадібності, світ потребує підвищення зарплат, Всесвітній день гідної праці 2017

 

Цьогоріч 7 жовтня відзначається 10 річниця Всесвітнього дня дій за гідну працю. Даний день був запроваджений за ініціативи Міжнародної конфедерації профспілок в 2008 році.

 

Для профспілок усього світу, це день, коли вони спільно виступають за забезпечення людей гідною працею. Адже гідна праця повинна бути однією з ключових задач діяльності уряду.  Для відновлення економічного зростання та розбудови нової глобальної економіки уряд країни має ставити інтереси працівників на перше місце.


Детальніше...
 

У зв'язку із відмовою Голови держрезерву Вадима Мосійчука виконати рішення Заводського районного суду м. Запоріжжя від 26.08.2009 р. (справа №2-1252/2009) про поновлення Овсієвського А.О. на посаді директора ДО "Комбінат Зірка" рішенням суду від 17.08.2017. (Справа №332/603/17) з Державного агентства резерву України стягнуто середній заробіток за вимушений прогул за час затримки виконання рішення суду за період з 05.03.2016. по 17.02.2017. в сумі 107397 грн. 75 коп. А за повідомленням Державної аудиторської служби України за минулі роки з Держрезерву за невиконання рішення суду в частині поновлення Овсієвського А.О. на роботі здійснено безспірне списання грошових коштів на суму 177 300 грн. Всього 284 697 грн. 35 коп. Багата у нас держава,  якщо із-за забаганок Голови Держрезерву так витрачаються бюджетні кошти. 

Як вбачається із рішення суду представник Державного агентства резерву України до судового засідання жодного разу не з’явився. Про день і час розгляду справи повідомлений належним чином декілька разів. Про причини неявки в суд не повідомив. Представник ДО «Комбінат «Зірка» який діє на підставі довіреності, в судовому засіданні підтримав позовні вимоги Овсієвського А.О., не заперечує проти задоволення його позовних вимог. 

Ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.382, ст. 364 КК України «Невиконання судового рішення службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище. Зловживання владою або службовим становищем» і ст.367«Службова недбалість»

 Питання до Міністрів фінансів України, до Міністра юстиції України і до Генерального прокурора України. Коли держава перестане закривати очі на таке неподобство і коли державна виконавча служба виконає рішення суду про поновлення людини на роботі? Коли з Вадима Мосійчука, який  допустив таке марнотратство,  будуть у порядку регресу стягнуті збитки, завдані державі?

Рішенням Барвінківського районного суду Харківської області від 03.10.2017 р. (справа № 611/453/17) поновлений на роботі незаконно звільнений Головою Держрезерву Вадимом Мосійчуком заступник директора Державного підприємства «Хлібна база № 85» Гостренко Д. Г. З підприємства стягнуто середній заробіток за час вимушеного прогулу в сумі 54 тис. грн. та моральна шкода в розмірі 20 тис. грн.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 25 - 28 з 105
Реклама