ГОЛОВНА СТОРІНКА

Всеукраїнський тиждень права

 Відповідно до Указу Президента України Всеукраїнський тиждень права проводиться щороку в тиждень, що включає 10 грудня - День прав людини, який відзначається в пам'ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини. Кабінет Міністрів України розпорядженням від 23 серпня 2017 року № 579-р визначив проведення 8-13 грудня 2017 року Всеукраїнського тижня права. У межах Тижня права ЦК Профспілки працівників системи держрезерву України доводить до відома працівників галузі, профспілкового активу, Уряду та народних депутатів України наступну інформацію:

          1. Стаття «Рішення Великої Палати ЄСПЛ по справі Бурмич та інші проти України щодо невиконання остаточних судових рішень» від 13.10.2017.

         2. Рішення Великої Палати ЄСПЛ «Вилучення з реєстру та передання Комітету Міністрів понад 12 000  українських справ» від 12.10.2017р.

        3. Лист Європейського Суду з Прав Людини про приєднання справи Більницького В.М. до справи «Бурмич та інші проти України (№46852/13 та ін.)» .

 

Детальніше...
 

Рішення Заводського райсуду м. Запоріжжя про стягнення заробітної плати


З метою поширення правових знань серед керівників підприємств (організацій), голів профспілкових комітетів, членів профспілкових комітетів, юристів підприємств і організацій, головних бухгалтерів, доведення до відома Голови Держрезерву,  головного бухгалтера Держрезерву та начальника юридичного управління Держрезерву України

ЦК Профспілки працівників системи держрезерву України шляхом публікації на сайті Профспілки та на сторінці Профспілки у Фейсбук  доводить до відома Рішення Заводського районного суду м. Запоріжжя  про стягнення заробітної плати за час вимушеного прогулу  на користь  незаконно звільненого директора Державної організації «Комбінат «Зірка»  у зв'язку невиконанням Головою Держрезерву В. Мосійчуком судового рішення про поновлення на роботі колишнього директора комбінату "Зірка".

Детальніше...
 

Вітання з 26-ю річницею Держрезерву

Шановні працівники підприємств та організацій!

                                                                                                

 Від імені Центрального комітету Профспілки вітаю Вас з двадцять шостою річницею створення Держрезерву України!

Як зазначає відомий український діяч В. О. Сухомлинський – «Праця – це одне з найчистіших і найшляхетніших джерел емоційного стану, радості діяння, творення. Думка, що народжена, збуджена, витончена в праці, стає радісною, оптимістичною».

Щодня протягом багатьох років кожен з вас своєю наполегливою працею забезпечує стратегічні потреби країни. Саме це є і буде запорукою непорушності її суверенітету та впевненості у майбутньому держави. Не дивлячись на складні випробування, які проходить галузь у сьогоденні, ЦК Профспілки робить все задля відновлення законності і справедливості, соціально-економічного захисту працівників.

Бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я, благополуччя та впевненості в майбутньому!

З повагою,

Голова ЦК  Профспілки працівників

системи держрезерву України

 

Бориc  Сулицький

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 25 - 28 з 111
Реклама