ГОЛОВНА СТОРІНКА

Рішення Заводського райсуду м. Запоріжжя про стягнення заробітної плати


З метою поширення правових знань серед керівників підприємств (організацій), голів профспілкових комітетів, членів профспілкових комітетів, юристів підприємств і організацій, головних бухгалтерів, доведення до відома Голови Держрезерву,  головного бухгалтера Держрезерву та начальника юридичного управління Держрезерву України

ЦК Профспілки працівників системи держрезерву України доводить до відома Рішення Заводського районного суду м. Запоріжжя  про стягнення заробітної плати за час вимушеного прогулу  на користь  незаконно звільненого директора Державної організації «Комбінат «Зірка»  у зв'язку невиконанням Головою Держрезерву В. Мосійчуком судового рішення про поновлення на роботі колишнього директора комбінату "Зірка".

Детальніше...
 

Вітання з 26-ю річницею Держрезерву

Шановні працівники підприємств та організацій!

                                                                                                

 Від імені Центрального комітету Профспілки вітаю Вас з двадцять шостою річницею створення Держрезерву України!

Як зазначає відомий український діяч В. О. Сухомлинський – «Праця – це одне з найчистіших і найшляхетніших джерел емоційного стану, радості діяння, творення. Думка, що народжена, збуджена, витончена в праці, стає радісною, оптимістичною».

Щодня протягом багатьох років кожен з вас своєю наполегливою працею забезпечує стратегічні потреби країни. Саме це є і буде запорукою непорушності її суверенітету та впевненості у майбутньому держави. Не дивлячись на складні випробування, які проходить галузь у сьогоденні, ЦК Профспілки робить все задля відновлення законності і справедливості, соціально-економічного захисту працівників.

Бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я, благополуччя та впевненості в майбутньому!

З повагою,

Голова ЦК  Профспілки працівників

системи держрезерву України

 

Бориc  Сулицький

 

Стаття першого заступника Голови Держрезерву Є. Бараха в газеті "Зеркало тижня"

      З метою інформування широкої громадськості, керівників, працівників  та членів профспілки системи держрезерву України ЦК Профспілки доводить до Вашого відома статтю, яка була опублікована в газеті "Зеркало тижня" під назвою  "Держрезерв Шредінгера. Чому Агентство резерву перестало виконувати свої функції?". Для більшого розуміння  термінів до статті додається коментар Голови ЦК Профспілки.

 

https://dt.ua/macrolevel/derzhrezerv-shredingera-chomu-agentstvo-rezervu-perestalo-vikonuvati-svoyi-funkciyi-256255_.html

 

В результате мысленного эксперимента сумасшедшего австрийского физика Шредингера НИ ОДИН КОТ НЕ ПОСТРАДАЛ. А вот в врезультате экспериментов  Вадима Мосийчука с реформами Госрезерва пострадало более 900 человек, которых под видом сокращения рабочих мест выкинули на улицу или принудили уволиться по соглашению сторон. А в результате с гос. бюджета за 2015-2017 годы выплачено около 18 млн. грн. пособий по безработице и эти выплаты продолжаются.  Экономический и социальный эффект от реформ небывалый. Пострадала также экономическая безопасность государства, уменьшены неприкосновенные запасы  страны и развалена система военизированой противопожарной охраны предприятий, которые, будучи  режимными  объектами,   превращены в проходной двор для коммерческих структур  или возможных диверсантов

    Для більш широкого розуміння:  Кіт Шредінґера (або Шредінґерів кіт) — герой відомого уявного експерименту Ервіна Шредінґера, що в ньому цей кіт повинен перебувати рівночасно у двох станах — живий та мертвий. Уявного кота поміщено в коробку, перебуваючи в якій, він із імовірністю 0,5 живий та 0,5 — мертвий. Згідно з принципами квантової механіки, кожна елементарна частинка рівночасно може перебувати в кількох станах. Так само й кіт Шредінґера в умовах експерименту може бути живий і мертвий водночас, допоки хтось не відчинить коробку й не визначить, чи живий кіт, чи ні. Відмінність кота від елементарної частинки в тому, що кіт є макроскопічною фізичною системою. Суть человеческим языком: эксперимент Шредингера показал, что, с точки зрения квантовой механики, кот одновременно и жив, и мертв, чего быть не может.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 21 - 24 з 105
Реклама