ГОЛОВНА СТОРІНКА

Депутатський запит з питань порушень законності у системі держрезерву

 З метою поширення правової інформації ЦК Профспілки оприлюднює Депутатський запит народного депутата України Яриніча К.В. "Щодо вжиття невідкладних заходів, спрямованих на припинення порушень законності у системі держрезерву України та забезпечення стабільного функціонування стратегічно важливих для національної економіки державних підприємств", який був оголошений на сесії Верховної Ради України 09  лютого 2018 року до Прем'єр-міністра України.
Детальніше...
 

Інтерв'ю за участю Голови ЦК Профспілки щодо розміру заробітної плати в Україні та закородоном

 Якою має бути доля зарплати в вартості продукції? Чому ця тема – табу на українському телебаченні і в ЗМІ? Частка зарплат в Європі і в Україні – наскільки вони різняться? Бідний працівник ніколи не зможе стати стимулом для розвитку економіки власної країни. Чому?

 

 https://www.youtube.com/watch?v=8tS6UIzwud0

 

 

 

Відвідування новорічної вистави дітьми Профспілки в 2018р.

 Не зважаючи на скрутну ситуацію та цілеспрямовані дії керівництва держрезерву на знищення Профспілки для дітей членів Профспілки працівників системи держрезерву Центральний комітет винайшов можливість влаштувати у січні 2018 року відвідування новорічної вистави в Національному палаці мистецтв «Україна» в м. Києві.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 13 - 16 з 110
Реклама