ГОЛОВНА СТОРІНКА

Привітання зі святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем захисника України

 

Шановні українці!

 

Центральний комітет Профспілки щиро вітає трудові колективи зі святом Покрови Пресвятої Богородиці, Днем українського козацтва та Днем захисника України! Мужність, честь, сила і відвага – справжні риси захисників незалежності і територіальної цілісності Української держави як під час ведення  Операції об'єднаних сил (Joint Forces Operation) на Сході України так і в тилу.

Своєї щоденною працею, шануючи тисячолітні християнські традиції та історію українського козацтва, ви зміцнюєте міць держави. Події жовтня 2018 року свідчать про початок процесу відновлення доброго імені і ділової репутації системи державного резерву, яка упродовж останніх трьох років була зведена нанівець деструктивною діяльністю так званих «керівників європейського типу». Бажаю Вам і Вашим сімям мирного неба, міцного здоров'я, добробуту і людського щастя.

 

З повагою,

Голова Центрального

комітету Профспілки

 

Борис Сулицький

 

Вітання з 15-ю річницею Профспілки

 

Шановні члени Профспілки!

Щиро вітаю Вас з п’ятнадцятою річницею створення Профспілки працівників системи держрезерву України!

Вже п’ятнадцятий рік підряд профспілковий актив на підприємствах та організаціях намагається відстоювати трудові права працівників та вишукує можливості для надання допомоги членам профспілки у скрутних життєвих ситуаціях. Ще донедавна Центральний комітет Профспілки мав можливість піклуватися про літнє оздоровлення дітей та змістовне дитяче новорічне дозвілля. Однак через деструктивні дії деяких «так званих державних діячів» можливості Профспілки у 2018 році були зведені нанівець.

Хочу подякувати членам Профспілки і профспілковому активу первинних профспілкових організацій та тим працівникам галузі, які в непрості часи спільними зусиллями та наполегливою працею ведуть діяльність на благо своїх трудових колективів. Сподіваюсь, що наступні роки ознаменуються відновленням профспілкового руху на підприємствах та організаціях.

Бажаю всім Вам миру, міцного здоров’я, благополуччя, впевненості у майбутньому, злагоди і достатку!

 

З повагою,

Голова Центрального

комітету Профспілки                                                                       Борис Сулицький

 

День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни

ПАМЯТАЄМО, СУМУЄМО

 

День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни — день пам'яті в Україні. Відзначається щорічно 22 червня, у день початку німецько-радянської війни, яка забрала життя кожного п’ятого українця.

 

День встановлено в Україні «…з метою всенародного вшанування пам'яті синів і дочок українського народу, полеглих під час Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, їх подвигу та жертовності … на підтримку ініціативи громадських організацій ветеранів війни, праці, Збройних Сил і жертв нацистських переслідувань…» згідно з Указом Президента України «Про День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні» від 17 листопада 2000 р. № 1245/2000.

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 1 - 4 з 105
Реклама