ГОЛОВНА СТОРІНКА

Держрезерв: кадри вирішують все?

 Наскільки професійні кадри зараз працюють в Держрезерві? Які закупки вони проводять? Який стан Держрезерву на даний час? Як можна не виконувати рішення суддів по поновленню на роботі? Чому так бояться відновлення на роботі звільнених керівників підприємств Держрезерву?

Відповіді на ці питання можна знайти у інтерв'ю Голови ЦК Профспілки Сулицького Бориса Миколайовича щодо стану справ у системі державного резерву України та кадрової політики Голови держрезерву Вадима Мосійчука.

 

Відео можна скачати (натисніть для перегляду або завантаження (розмір файлу 155 МБ) , а також переглянути за наступною інтернет-адресою: http://i-ua.tv/index.php?newsid=13182

 

 

 

Інтерв'ю за участю Голови ЦК Профспілки щодо питання зникнення газу державного резерву

 

До уваги членів Профспілки та громадськості інтерв'ю за участю Голови ЦК Профспілки Сулицького Бориса Миколайовича щодо питання зникнення газу державного резерву, який зберігався у НАК "Нафтогаз України".

 


 

Стан правової роботи у системі державного резерву України станом на березень 2018 року

З метою поширення правової інформації та правового навчання керівників, профспілкового активу та працівників Центральний комітет Профспілки працівників системи держрезерву України доводить інформацію про стан правової роботи у системі державного резерву України станом на березень 2018 року.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 9 - 12 з 111
Реклама