ГОЛОВНА СТОРІНКА

Інтерв'ю за участю Голови ЦК Профспілки щодо питання зникнення газу державного резерву

 

До уваги членів Профспілки та громадськості інтерв'ю за участю Голови ЦК Профспілки Сулицького Бориса Миколайовича щодо питання зникнення газу державного резерву, який зберігався у НАК "Нафтогаз України".

 


 

Стан правової роботи у системі державного резерву України станом на березень 2018 року

З метою поширення правової інформації та правового навчання керівників, профспілкового активу та працівників Центральний комітет Профспілки працівників системи держрезерву України доводить інформацію про стан правової роботи у системі державного резерву України станом на березень 2018 року.
Детальніше...
 

Вітання з Міжнародним жіночим днем

Шановні   українки !

Від імені чоловіків Профспілки сердечно вітаю Вас із святом весни - Міжнародним жіночим днем 8 березня.

Це свято починалось як   рух  профспілкової солідарності жінок у боротьбі за свої політичні і соціально-економічні права.  Сьогодення  ще раз нагадує нам про важливість об'єднання громадян у профспілкові організації задля захисту своїх прав. В 1977 році рішенням Організації Об'єднаних Націй це свято отримало статус міжнародного дня як Міжнародний день боротьби за права жінок і міжнародний мир.

Бажаємо Вам жіночого щастя, любові та не в’янучої  краси. Нехай  променисті посмішки  прикрашають ваші обличчя, кожен день дарує добро, турботу  і  ласку від чоловічої  половини  людства.

 

З   щирою   повагою,

Голова  Центрального  комітету

Профспілки держрезерву   України

Борис Сулицький

 

08.03.2018р.

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 9 - 12 з 110
Реклама