ГОЛОВНА СТОРІНКА

Про визнаня незаконними так званих «Окремих доручень» Голови Державного агентства резерву України

З метою поширення правових знань серед керівників підприємств (організацій), профспілкового активу та працівників на конкретних прикладах судової практики ЦК Профспілки надсилає Постанову Вищого господарського суду України від 22 листопада 2017 року (Справа № 925/1610/16) за результатами розгляду позову ДП «Златодар» до ПП «Інкубаційна станція «Птахи України».

Детальніше...
 

Депутатський запит з питань порушень законності у системі держрезерву

 З метою поширення правової інформації ЦК Профспілки оприлюднює Депутатський запит народного депутата України Яриніча К.В. "Щодо вжиття невідкладних заходів, спрямованих на припинення порушень законності у системі держрезерву України та забезпечення стабільного функціонування стратегічно важливих для національної економіки державних підприємств", який був оголошений на сесії Верховної Ради України 09  лютого 2018 року до Прем'єр-міністра України.
Детальніше...
 

Інтерв'ю за участю Голови ЦК Профспілки щодо розміру заробітної плати в Україні та закородоном

 Якою має бути доля зарплати в вартості продукції? Чому ця тема – табу на українському телебаченні і в ЗМІ? Частка зарплат в Європі і в Україні – наскільки вони різняться? Бідний працівник ніколи не зможе стати стимулом для розвитку економіки власної країни. Чому?

 

 https://www.youtube.com/watch?v=8tS6UIzwud0

 

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 9 - 12 з 105
Реклама