ГОЛОВНА СТОРІНКА

Літній відпочинок дітей членів Профспілки на Чорному морі в ДСОК «Бригантина» 2013 р.

Оздоровлення дітей в ДСОК Бригантина в 2013р.

За доброю традицією Центральним Комітетом Профспілки з 15 по 26 липня третій рік поспіль для 60 дітей членів Профспілки працівників системи держрезерву України на території Дитячого спортивно-оздоровчого комплексу "Бригантина" в селищі Коблево організована чергова зміна виїзного табору. Відповідно до Указу Президента України від 28.12.2012 р. № 756/2012 «Про проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості» з метою забезпеченню освітньо-культурних потреб дітей, створення умов для їх творчого, інтелектуального, духовного та фізичного розвитку, виявлення і підтримки талановитих та обдарованих дітей, організації змістовного дозвілля були проведені заходи під девізом «Рік дитячої творчості та пропаганди здорового способу життя». Програма була дуже цікавою та насиченою. Кожного дня відбувалось щось новеньке. Юнаки та дівчата, які прибули до табору, отримавши заряд бадьорості від ранкових вправ під гаслом «здоровье в порядке, спасибо зарядке» йшли на сніданок. Кожного дня після сніданку начальник зміни Сулицький Борис Миколайович, заступник начальника зміни Сімончук Антон Ігорович та вожаті Любичева Наталія Сергіївна, Захарова Вікторія Анатоліївна, Губська Олена Анатоліївна та Фатєєва Галина Миколаївна разом з організаторами культмасових та спортивно-масових заходів розробляли і узгоджували завдання культурного та спортивного характеру, до яких із захопленням готувалися команди трьох утворених загонів.

Детальніше...
 

Десятиріччя Профспілки

 

Десятиріччя Профспілки

 

Шановні члени Профспілки працівників системи держрезерву України!

Прийміть найщиріші вітання від Центрального комітету Профспілки працівників системи Держрезерву України з нагоди 10-ї річниці створення Профспілки!

 

 

Детальніше...
 

Пленум та семінар – травень 2013 р.

 

На черговому Пленумі ЦК Профспілки, який відбувся в травні цього року, учасники засідання обговорювали питання:

- дотримання на підприємствах і організаціях системи державного резерву КЗпП України, Галузевої угоди між Державним агентством резерву України та Центральним комітетом Профспілки працівників системи держрезерву України на 2012 – 2015 роки, Закону «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності»;

- діяльності за минулий рік та план робіт на поточний, зокрема святкування 10-ї річниці створення Профспілки;

- було обрано членів Президії замість вибулих.

Президія-семінар 2013

Детальніше...
 
Додаткові статті:
<< Початок < Попередня 21 22 23 24 25 26 27 28 Наступна > Кінець >>

Всього 105 - 108 з 111
Реклама