ГОЛОВНА СТОРІНКА

10 РОКІВ ПРОФСПІЛЦІ

 

Шановні члени Профспілки працівників системи держрезерву України!

Прийміть найщиріші вітання від Центрального комітету Профспілки працівників системи Держрезерву України з нагоди ДЕСЯТИРІЧЧЯ створення Профспілки!

Детальніше...
 

ДЕНЬ ВЕТЕРАНІВ ТА ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ

 

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН, а в Україні це також і День ветерана.

Україна, як повноправний член ООН, підтримала ініціативу міжнародного співтовариства і з 1991 року щорічно відзначає цей день. Рішення про щорічне відзначення в Україні Міжнародного дня громадян похилого віку та створення належних умов соціального захисту пенсіонерів, інвалідів, одиноких непрацездатних громадян затверджено урядовою постановою від 26 вересня 1997 року № 1066 «Про щорічне відзначення Міжнародного дня громадян похилого віку». Відповідно до Указу Президента України від 24 вересня 2004 року № 1135/2004 1 жовтня Україна відзначає і День ветерана.

 

Детальніше...
 

56 років ДО "Комбінат "Зірка"

 

 Шановні колеги, члени первинної профспілкової організації ДО «Комбінат «Зірка»!

   

  Центральний комітет Профспілки працівників системи держрезерву України вітає Вас з нагоди 56-ї річниці з дня створення комбінату!

  Прийміть найщиріші вітання та побажання плідної праці, повної завантаженості підприємства, згуртованості і добробуту працівників. Хай здійснюються особисті бажання та втілюються професійні плани.

  Хай доля кожного буде щедрою на добро і вдачу, сміх і радість, міцне здоров’я та оптимістичний настрій, щоб оселі наповнювалися  сімейним затишком і любов’ю.

  Хай порядність і чуйне ставлення до колег та близьких людей несуть душевну гармонію, успіхи та удачі винагороджують Вашу невтомну працю, а особисте життя кожного працівника буде успішним під щасливою зіркою.

 

З повагою,

Голова Центрального комітету

Профспілки працівників системи

держрезерву України                                                             Сулицький Б.М.

 

 

 
Додаткові статті:
<< Початок < Попередня 21 22 23 24 25 26 27 28 Наступна > Кінець >>

Всього 101 - 104 з 111
Реклама