ГОЛОВНА СТОРІНКА

15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

  

Цього року 15 лютого Україна відзначає ювілейну дату – 25 років тому було виведено війська з Демократичної Республіки Афганістан.

 Через горнило радянсько-афганської війни пройшло більше 160 000 українців. З них 2 378 загинули, в тому числі 60 вважаються зниклими безвісти або такими, що потрапили в полон. Поранення отримали більше 8 000 українців, з них 4 687 повернулися додому інвалідами. Із 72 осіб, удостоєних за роки «афганської» війни звання Герой Радянського Союзу, є 11 українців.

 Ніхто і ніщо не в змозі зміряти глибину людських трагедій, психологічних потрясінь, які спіткали людей, що пройшли такий складний життєвий шлях. Схиляємо голови перед світлою пам’яттю полеглих, які з честю виконували воїнський обов’язок і бойовий наказ Батьківщини за її межами. Ветерани та родини загиблих повинні відчувати нашу турботу та вдячність.

Від імені ЦК Профспілки бажаємо воїнам-інтернаціоналістам міцного здоров’я, особистого щастя, добробуту, злагоди, миру і довголіття! Хай з Вами завжди будуть поруч вірні і надійні друзі, а Ваш життєвий шлях буде осяяний променями любові і добра!

 З повагою,

Голова ЦК Профспілки                                                   Б.М.Сулицький

 

22-а річниця Держрезерву України

Держрезерв 

Активное изображение

 

Активное изображениеШановні колеги!

 

Від імені ЦК Профспілки працівників системи держрезерву України вітаємо Вас з двадцять другою річницею Держрезерву України!

 

Шана і подяка працівникам, які сумлінно виконуючи службові обов’язки, свої знання і досвід спрямовують на успішне виконання завдань та функцій Держрезерву України з реалізації державної політики у сфері державного матеріального резерву. Ці складні завдання виконуються, в умовах значної заборгованості бюджету підприємствам і організаціям за зберігання матеріальних цінностей держави, що є наслідком скрутного становища трудових колективів і працівників.

Схиляємо голови перед Вами – сильними, відданими державі, свідомими людьми!

Бажаємо міцного здоров’я та довгі літа керівникам підприємств і організацій, які разом із головами профспілкових комітетів опікуються повсякденним життям працівників, і намагаються забезпечити нормальну роботу із дотриманням належних трудових, соціально-економічних прав та інтересів працівників.

Хай Ваша доля буде щедрою на добро і вдачу, міцне здоров’я та гарний настрій, щоб оселі наповнювались щастям, злагодою і добробутом, сімейним затишком і любов’ю. Хай порядність і чуйне відношення до колег та близьких людей несуть душевну гармонію, а успіхи та удачі винагороджують Вашу невтомну працю.

 

 

З повагою

Голова ЦК Профспілки                                                        Б.М. Сулицький

 

 

 

Святкування Дня ветеранів та людей похилого віку на ДП «Хлібна база №73»

1 жовтня 2013 року первинна профспілкова організація ДП «Хлібна база №73» на чолі з головою профспілки Остапенко Анатолієм Івановичем і скарбником профспілки Остапенко Аллою Анатоліївною, та при підтримці адміністрації підприємства в особі директора ДП «Хлібна база №73» Ткаченка Сергія Михайловича, головного інженера Довгополого Володимира Миколайовича, головного бухгалтера Баліцької Алли Орестівни, відзначили свято – День ветеранів та людей похилого віку.

Для доставки запрошених на урочисте свято, адміністрацією підприємства був виділений автобус. Пенсіонерів та ветеранів було доставлено на підприємство та після закінчення святкової зустрічі було розвезено по домівках.

Детальніше...
 
Додаткові статті:
<< Початок < Попередня 21 22 23 24 25 26 27 28 Наступна > Кінець >>

Всього 97 - 100 з 111
Реклама