ГОЛОВНА СТОРІНКА

56 років ДО "Комбінат "Зірка"

 

 Шановні колеги, члени первинної профспілкової організації ДО «Комбінат «Зірка»!

   

  Центральний комітет Профспілки працівників системи держрезерву України вітає Вас з нагоди 56-ї річниці з дня створення комбінату!

  Прийміть найщиріші вітання та побажання плідної праці, повної завантаженості підприємства, згуртованості і добробуту працівників. Хай здійснюються особисті бажання та втілюються професійні плани.

  Хай доля кожного буде щедрою на добро і вдачу, сміх і радість, міцне здоров’я та оптимістичний настрій, щоб оселі наповнювалися  сімейним затишком і любов’ю.

  Хай порядність і чуйне ставлення до колег та близьких людей несуть душевну гармонію, успіхи та удачі винагороджують Вашу невтомну працю, а особисте життя кожного працівника буде успішним під щасливою зіркою.

 

З повагою,

Голова Центрального комітету

Профспілки працівників системи

держрезерву України                                                             Сулицький Б.М.

 

 

 

1 вересня - День знань

Шановні члени Профспілки!

Вітаємо Всі родини, в яких є школярі, ліцеїсти, гімназисти та студенти, особливо тих хто в перший день восени відправить до навчальних закладів першокласників та першокурсників з 1 вересня - Днем знань!

Детальніше...
 

Літній відпочинок дітей членів Профспілки на Чорному морі в ДСОК «Бригантина» 2013 р.

Оздоровлення дітей в ДСОК Бригантина в 2013р.

За доброю традицією Центральним Комітетом Профспілки з 15 по 26 липня третій рік поспіль для 60 дітей членів Профспілки працівників системи держрезерву України на території Дитячого спортивно-оздоровчого комплексу "Бригантина" в селищі Коблево організована чергова зміна виїзного табору. Відповідно до Указу Президента України від 28.12.2012 р. № 756/2012 «Про проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості» з метою забезпеченню освітньо-культурних потреб дітей, створення умов для їх творчого, інтелектуального, духовного та фізичного розвитку, виявлення і підтримки талановитих та обдарованих дітей, організації змістовного дозвілля були проведені заходи під девізом «Рік дитячої творчості та пропаганди здорового способу життя». Програма була дуже цікавою та насиченою. Кожного дня відбувалось щось новеньке. Юнаки та дівчата, які прибули до табору, отримавши заряд бадьорості від ранкових вправ під гаслом «здоровье в порядке, спасибо зарядке» йшли на сніданок. Кожного дня після сніданку начальник зміни Сулицький Борис Миколайович, заступник начальника зміни Сімончук Антон Ігорович та вожаті Любичева Наталія Сергіївна, Захарова Вікторія Анатоліївна, Губська Олена Анатоліївна та Фатєєва Галина Миколаївна разом з організаторами культмасових та спортивно-масових заходів розробляли і узгоджували завдання культурного та спортивного характеру, до яких із захопленням готувалися команди трьох утворених загонів.

Детальніше...
 
Додаткові статті:
<< Початок < Попередня 21 22 23 24 25 26 27 Наступна > Кінець >>

Всього 97 - 100 з 105
Реклама