ГОЛОВНА СТОРІНКА

Салют Санкт-Петербург

С 11 по 16 сентября 2013г работники ГО «Комбинат «Салют» и члены их семей посетили город Санкт-Петербург,  один из самых важных в России  центров туризма. Экскурсионная программа дала возможность ознакомиться со следующими  достопримечательностями Санкт-Петербурга.

 

 

Детальніше...
 

10 РОКІВ ПРОФСПІЛЦІ

 

Шановні члени Профспілки працівників системи держрезерву України!

Прийміть найщиріші вітання від Центрального комітету Профспілки працівників системи Держрезерву України з нагоди ДЕСЯТИРІЧЧЯ створення Профспілки!

Детальніше...
 

ДЕНЬ ВЕТЕРАНІВ ТА ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ

 

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН, а в Україні це також і День ветерана.

Україна, як повноправний член ООН, підтримала ініціативу міжнародного співтовариства і з 1991 року щорічно відзначає цей день. Рішення про щорічне відзначення в Україні Міжнародного дня громадян похилого віку та створення належних умов соціального захисту пенсіонерів, інвалідів, одиноких непрацездатних громадян затверджено урядовою постановою від 26 вересня 1997 року № 1066 «Про щорічне відзначення Міжнародного дня громадян похилого віку». Відповідно до Указу Президента України від 24 вересня 2004 року № 1135/2004 1 жовтня Україна відзначає і День ветерана.

 

Детальніше...
 
Додаткові статті:
<< Початок < Попередня 21 22 23 24 25 26 Наступна > Кінець >>

Всього 93 - 96 з 104
Реклама