ГОЛОВНА СТОРІНКА

Збережемо Батьківщину. Сохраним Родину

ІНФОРМАЦІЙНА ПРОСВІТА 

 

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ УКРАЇНИ!

 

Кожен з нас в цей час має стати солдатом інформаційної війни за Батьківщину та згідно власних сил та можливостей виводити із мороку російської пропаганди сусіда, супутника в транспорті, колегу та знайомих в соціальних мережах.

 

Крим керівництво країни вже проспало, – не дайте проспати вільну, самостійну Україну, – в ній жити Вам, Вашим дітям та онукам.

 

У випадку виявлення провокаторів та диверсантів потрібно повідомляти Національну гвардію України, органи СБУ, Міністерства внутрішніх справ України на місцях або органи місцевої прокуратури.

 

Будьте пильні!

 

УВАЖАЕМЫЕ ГРАЖДАНЕ УКРАИНЫ!

 

Каждый из нас сейчас должен стать солдатом информационной войны за Родину и в меру своих сил выводить из мрака российской пропаганды соседа, спутника в транспорте, коллегу или знакомых в социальных сетях.

 

Крым руководство страны уже проспало – не дайте проспать свободную Украину – в ней жить Вам, Вашим детям и внукам.

 

В случае выявления провокаторов и диверсантов необходимо уведомить Национальную гвардию Украины, органы СБУ, Министерства внутренних дел Украины на местах или органы местной прокуратуры.

 

Будьте бдительны!


 

Контакти служб, які займаються набором до Національної гвардії України.

Закон України «Про Національну гвардію України» від 13 березня 2014 року № 876-VII.

 

З 8 Березня!

Шановні жінки!

Від імені чоловічого колективу Центрального комітету Профспілки працівників системи держрезерву України щиросердечно вітаємо Вас з

Міжнародним жіночим днем 8 БЕРЕЗНЯ!  

 

Бажаємо весни в душі, тепла та затишку в оселі, гармонії, щастя та любові!


До Вас посміхається ранок весняний
Даруючи чистих небес голубінь.
Ви завжди прекрасні, кохані, жадані,
Серця зігріває Ваш погляд ясний.
Нехай Вам завжди посміхається доля,
Хай шириться простір для сонячних мрій.
Хай низько вклоняються квіти довкола,
Бо Ви у цей день – королеви весни.

 

З повагою,  Голова ЦК Профспілки Б.М. Сулицький 

 

День солідарності та справедливості

20 лютого — Всесвітній день соціальної справедливості. Це свято було встановлено для того, щоб звернути увагу всього людства на необхідність прагнення до соціальної справедливості.

 

Справедливість — це основа демократичного суспільства, яке забезпечує всім своїм членам рівні права і можливості. Соціальна справедливість декларує повагу до кожної людини, нації і держави.

Поява Всесвітнього дня соціальної справедливості пов'язана з рішенням Генеральної асамблеї ООН, яка 26 листопада 2007 оголосила про появу цього міжнародного свята. 20 лютого було невипадково вибрано датою для його святкування. В цей день в 1999 року відбулася міжнародна зустріч у Копенгагені, на якій представники багатьох держав визначили основні принципи розвитку суспільства, серед яких особливе місце займає соціальна справедливість.

Всесвітній день соціальної справедливості сприймають як один з інструментів досягнення соціального діалогу для формування справедливо влаштованого суспільства.

 

ЦК Профспілки висловлює надію та віру в справедливе, демократичне майбутнє України, консолідацію громадян з метою збереження життя і здоров'я людей, цілісності і єдності держави та вирішення складної ситуації в якій зараз знаходиться країна.

 
<< Початок < Попередня 21 22 23 24 25 26 27 28 Наступна > Кінець >>

Всього 93 - 96 з 111
Реклама