ГОЛОВНА СТОРІНКА

День солідарності та справедливості

20 лютого — Всесвітній день соціальної справедливості. Це свято було встановлено для того, щоб звернути увагу всього людства на необхідність прагнення до соціальної справедливості.

 

Справедливість — це основа демократичного суспільства, яке забезпечує всім своїм членам рівні права і можливості. Соціальна справедливість декларує повагу до кожної людини, нації і держави.

Поява Всесвітнього дня соціальної справедливості пов'язана з рішенням Генеральної асамблеї ООН, яка 26 листопада 2007 оголосила про появу цього міжнародного свята. 20 лютого було невипадково вибрано датою для його святкування. В цей день в 1999 року відбулася міжнародна зустріч у Копенгагені, на якій представники багатьох держав визначили основні принципи розвитку суспільства, серед яких особливе місце займає соціальна справедливість.

Всесвітній день соціальної справедливості сприймають як один з інструментів досягнення соціального діалогу для формування справедливо влаштованого суспільства.

 

ЦК Профспілки висловлює надію та віру в справедливе, демократичне майбутнє України, консолідацію громадян з метою збереження життя і здоров'я людей, цілісності і єдності держави та вирішення складної ситуації в якій зараз знаходиться країна.

 

Привітання воїнів-інтернаціоналістів Держрезерву

14-го лютого 2014 року на підприємствах і організаціях сфери управління Державного агентства резерву України відбулись урочисті привітання воїнів-інтернаціоналістів з нагоди 25-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.

 

Представники Адміністрації Держрезерву України, Центрального комітету Профспілки та профкому первинної профспілкової організації Держрезерву України подякували Гоняному Леоніду Васильовичу, Дем’янчуку Євгену Івановичу та Степанову Володимиру Ігоровичу за їх мужність, самовідданість і вірність військовому обов’язку.

За інформацією голови профспілкового комітету ППО ДО "Комбінат "Айстра" Губарєвої Л.М. проведено у дружних теплих обставинах урочисті збори профспілки, на яких воїни-інтернаціоналісти комбінату Кузьменко О.М. та Бага В.Г. поділились своїми спогадами, після чого їх привітали квітами і грошовими преміями. 


  
 

  

15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

  

Цього року 15 лютого Україна відзначає ювілейну дату – 25 років тому було виведено війська з Демократичної Республіки Афганістан.

 Через горнило радянсько-афганської війни пройшло більше 160 000 українців. З них 2 378 загинули, в тому числі 60 вважаються зниклими безвісти або такими, що потрапили в полон. Поранення отримали більше 8 000 українців, з них 4 687 повернулися додому інвалідами. Із 72 осіб, удостоєних за роки «афганської» війни звання Герой Радянського Союзу, є 11 українців.

 Ніхто і ніщо не в змозі зміряти глибину людських трагедій, психологічних потрясінь, які спіткали людей, що пройшли такий складний життєвий шлях. Схиляємо голови перед світлою пам’яттю полеглих, які з честю виконували воїнський обов’язок і бойовий наказ Батьківщини за її межами. Ветерани та родини загиблих повинні відчувати нашу турботу та вдячність.

Від імені ЦК Профспілки бажаємо воїнам-інтернаціоналістам міцного здоров’я, особистого щастя, добробуту, злагоди, миру і довголіття! Хай з Вами завжди будуть поруч вірні і надійні друзі, а Ваш життєвий шлях буде осяяний променями любові і добра!

 З повагою,

Голова ЦК Профспілки                                                   Б.М.Сулицький

 
<< Початок < Попередня 21 22 23 24 25 26 27 Наступна > Кінець >>

Всього 89 - 92 з 105
Реклама