ГОЛОВНА СТОРІНКА

З 8 Березня!

Шановні жінки!

Від імені чоловічого колективу Центрального комітету Профспілки працівників системи держрезерву України щиросердечно вітаємо Вас з

Міжнародним жіночим днем 8 БЕРЕЗНЯ!  

 

Бажаємо весни в душі, тепла та затишку в оселі, гармонії, щастя та любові!


До Вас посміхається ранок весняний
Даруючи чистих небес голубінь.
Ви завжди прекрасні, кохані, жадані,
Серця зігріває Ваш погляд ясний.
Нехай Вам завжди посміхається доля,
Хай шириться простір для сонячних мрій.
Хай низько вклоняються квіти довкола,
Бо Ви у цей день – королеви весни.

 

З повагою,  Голова ЦК Профспілки Б.М. Сулицький 

 

День солідарності та справедливості

20 лютого — Всесвітній день соціальної справедливості. Це свято було встановлено для того, щоб звернути увагу всього людства на необхідність прагнення до соціальної справедливості.

 

Справедливість — це основа демократичного суспільства, яке забезпечує всім своїм членам рівні права і можливості. Соціальна справедливість декларує повагу до кожної людини, нації і держави.

Поява Всесвітнього дня соціальної справедливості пов'язана з рішенням Генеральної асамблеї ООН, яка 26 листопада 2007 оголосила про появу цього міжнародного свята. 20 лютого було невипадково вибрано датою для його святкування. В цей день в 1999 року відбулася міжнародна зустріч у Копенгагені, на якій представники багатьох держав визначили основні принципи розвитку суспільства, серед яких особливе місце займає соціальна справедливість.

Всесвітній день соціальної справедливості сприймають як один з інструментів досягнення соціального діалогу для формування справедливо влаштованого суспільства.

 

ЦК Профспілки висловлює надію та віру в справедливе, демократичне майбутнє України, консолідацію громадян з метою збереження життя і здоров'я людей, цілісності і єдності держави та вирішення складної ситуації в якій зараз знаходиться країна.

 

Привітання воїнів-інтернаціоналістів Держрезерву

14-го лютого 2014 року на підприємствах і організаціях сфери управління Державного агентства резерву України відбулись урочисті привітання воїнів-інтернаціоналістів з нагоди 25-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.

 

Представники Адміністрації Держрезерву України, Центрального комітету Профспілки та профкому первинної профспілкової організації Держрезерву України подякували Гоняному Леоніду Васильовичу, Дем’янчуку Євгену Івановичу та Степанову Володимиру Ігоровичу за їх мужність, самовідданість і вірність військовому обов’язку.

За інформацією голови профспілкового комітету ППО ДО "Комбінат "Айстра" Губарєвої Л.М. проведено у дружних теплих обставинах урочисті збори профспілки, на яких воїни-інтернаціоналісти комбінату Кузьменко О.М. та Бага В.Г. поділились своїми спогадами, після чого їх привітали квітами і грошовими преміями. 


  
 

  
<< Початок < Попередня 21 22 23 24 25 26 27 Наступна > Кінець >>

Всього 89 - 92 з 106
Реклама