ГОЛОВНА СТОРІНКА

Звернення Центрального комітету Профспілки до трудових колективів

Центральний комітет профспілки працівників системи держрезерву України вітає компроміс досягнутий у парламенті шляхом укладання 20 травня 2014 року МЕМОРАНДУМУ ПОРОЗУМІННЯ Й МИРУ і підтримує зусилля спрямовані на пошук порозуміння і миру у східних регіонах держави.
 
Це дало змогу дещо врівноважити ситуацію і успішно провести вибори Президента України.
 
Запрошуємо усіх членів профспілки до діалогу між трудовими колективами сходу і заходу України як на рівні виробничих підрозділів так і окремих працівників і їх сімей. Тільки діалог і безпосереднє спілкування між собою людей праці здатні відновити довіру між людьми, які по-різному відносяться до сьогодення, але бачать своє майбутнє у єдиній Україні.
 
Три роки підряд діти членів нашої Профспілки і дехто із батьків з різних регіонів України відпочивали на березі Чорного Моря в Дитячому Спортивно-Оздоровчому Комплексі "Бригантина" в Коблево. Ніхто і ніколи нікому не вказував якою мовою говорити, між нами було повне порозуміння.
 
Деякі політичні діячі та політичні сили штучно створили проблему мови і спровокували частину населення на боротьбу проти своєї власної країни. В тому що ми де в чому різні - це і є багатство народу України. В єдності наша сила і щасливе майбутнє наших дітей.
 
Просимо організувати обговорення тексту Меморандуму порозуміння й миру у трудових коллективах.
 
Голова Центрального Комітету
Профспілки працівників системи
Держрезерву України
Борис Сулицький

 

День незалежності України і День Державного Прапора України

День незалежності України

Шановні працівники системи держрезерву!

 
Центральний комітет Профспілки щиро вітає Вас з 23-ю річницею незалежності України та Днем Державного Прапора України!

Це свято є символом споконвічної мрії наших предків - бути господарями на своїй багатій, прекрасній і чарівній українській землі. Нам довелося прожити дуже трагічний і разом з тим героїчний рік, який є переломним в історії нашої Батьківщини. Мобілізувавши силу і волю, справжні патріоти словом і ділом сьогодні відстоюють право жити в незалежній і демократичній країні. Щиро зичимо Вам здоров’я, сили і наснаги, миру, щастя, добра, достатку, щедрої долі!

Бажаємо, щоб якнайшвидше повернувся мир, укріпилися моральні цінності громадян, щоб щодня нас об'єднували любов до своїх рідних і оточуючих. Хай мрія про краще майбутнє окриляє Вас для нових звершень, добрих починань, на славу успішної, процвітаючої України!

З повагою, Центральний комітет Профспілки

працівників системи держрезерву України

 

Збережемо Батьківщину. Сохраним Родину

ІНФОРМАЦІЙНА ПРОСВІТА 

 

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ УКРАЇНИ!

 

Кожен з нас в цей час має стати солдатом інформаційної війни за Батьківщину та згідно власних сил та можливостей виводити із мороку російської пропаганди сусіда, супутника в транспорті, колегу та знайомих в соціальних мережах.

 

Крим керівництво країни вже проспало, – не дайте проспати вільну, самостійну Україну, – в ній жити Вам, Вашим дітям та онукам.

 

У випадку виявлення провокаторів та диверсантів потрібно повідомляти Національну гвардію України, органи СБУ, Міністерства внутрішніх справ України на місцях або органи місцевої прокуратури.

 

Будьте пильні!

 

УВАЖАЕМЫЕ ГРАЖДАНЕ УКРАИНЫ!

 

Каждый из нас сейчас должен стать солдатом информационной войны за Родину и в меру своих сил выводить из мрака российской пропаганды соседа, спутника в транспорте, коллегу или знакомых в социальных сетях.

 

Крым руководство страны уже проспало – не дайте проспать свободную Украину – в ней жить Вам, Вашим детям и внукам.

 

В случае выявления провокаторов и диверсантов необходимо уведомить Национальную гвардию Украины, органы СБУ, Министерства внутренних дел Украины на местах или органы местной прокуратуры.

 

Будьте бдительны!


 

Контакти служб, які займаються набором до Національної гвардії України.

Закон України «Про Національну гвардію України» від 13 березня 2014 року № 876-VII.

 
Додаткові статті:
<< Початок < Попередня 21 22 23 24 25 26 27 Наступна > Кінець >>

Всього 85 - 88 з 105
Реклама