ГОЛОВНА СТОРІНКА

Вітання з 70-ю річницею Перемоги

 

                                     Шановні ветерани, колеги  та члени профспілки !

        8 і 9 травня 2015 року весь цВітання з 70-ю річницею Перемогиивілізований світ відзначає День пам'яті та примирення та 70-у річницю Перемоги над нацизмом у Європі. Згадуючи ці знаменні для України дати, важливо пам'ятати внесок кожного учасника Другої світової війни в боротьбу за мирне небо над головою. Найкращою пам'яттю нинішнього покоління є турботливе ставлення до ветеранів та інвалідів війни, жертв нацистських переслідувань та сімей загиблих воїнів.

        З огляду на нинішню суспільно-політичну ситуацію в Україні, життєво важливим є консолідація суспільства, налагодження громадянського взаєморозуміння і примирення у питаннях національної історії, пам'ять про звитяги Українського народу у визвольній боротьбі та його визначний внесок у перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні.

        Від імені ЦК Профспілки вітаємо ветеранів війни, нинішніх захисників Вітчизни та усіх працівників із знаменитою Перемогою та бажаємо міцного здоров'я і  мирного неба над головою.

З повагою,

Голова Центрального Комітету Профспілки

Сулицький Борис Миколайович

 

Засідання Пленуму та Президії Профспілки 26 березня 2015 року

Пленум 26.03.15р.Двадцять шостого березня 2015 року відбулось засідання чергового Пленуму Центрального комітету Профспілки працівників системи держрезерву України.

На засіданні було заслухано звіт Голови ЦК Профспілки Сулицького Бориса Миколайовича за період який минув від попереднього Пленуму ЦК Профспілки 16 травня 2013 року по 1-й квартал 2015 року включно. Звіт було взято до відома, роботу ЦК Профспілки визнано задовільною.

 

Детальніше...
 

Зі Святом Великодня!

Шановні члени Профспілки!

 

Зі Святом Великодня!        Із радістю та піднесенням вітаємо Вас з Великоднем. Нехай із приходом Свята зникнуть всілякі перепони на шляху до мирного життя, добробуту та процвітання в кожній сім’ї та на кожному підприємстві.

 

Хай у душі панує свято,

Хай успіхів буде багато!

Хай завжди і у всім щастить.

І хай вас Бог благословить!

 

З повагою,

Голова ЦК Профспілки 

Сулицький Борис Миколайович

 
<< Початок < Попередня 21 22 23 24 25 26 27 28 Наступна > Кінець >>

Всього 81 - 84 з 111
Реклама