ГОЛОВНА СТОРІНКА

Привітання з 1 травня

 Шановні працівники та члени профспілки!

 Від імені Центрального комітету Профспілки вітаю Вас – працівників підприємств, установ та організацій, а також профспілкових активістів – з наступаючим святом праці! Святом, що символізує постійну боротьбу за конституційні права трудящих на гідні умови та оплату праці, право на відпочинок та повагу до особистості.

З нагоди свята нагадую всім про необхідність використання профспілковими комітетами свого головного інструменту – знань чинного законодавства в сфері трудового права, що дозволить з гордо піднятою головою пройти випробування на тернистому шляху захисту свої соціально-економічних прав.

Зичу щастя, здоров’я, весняного тепла! Натхнення, творчої праці! Хай першотравневі свята принесуть Вам і Вашим близьким радість та задоволення! Хай панує мир, злагода та добробут у Ваших оселях!

 

З повагою,

Голова Центрального комітету Профспілки

Борис Сулицький

 

 

“Я МАЮ ПРАВО!”

Знаю! Дію! Захищаю!

РОДИТСЯ ЧЕЛОВЕКОМ – ЭТО ЧУДО. ОСТАТЬСЯ ЧЕЛОВЕКОМ – ЭТО ТРУД !

На фоні тотального порушення конституційних і трудових прав найманих працівників і членів профспілки системи держрезерву України, після багатьох кримінальних і господарських правопорушень допущених упродовж 2015-2018 років як у апараті Агентства державного резерву так і на багатьох підвідомчих підприємствах і організаціях, систематичного невиконання судових рішень, які набули законної сили, створення у трудових колективах атмосфери страху і доносів верхом цинізму Голови державного агентства резерву України Вадима Мосійчука є наступне інформаційне повідомлення, яке розміщене на сайті держрезерву за інтернет-адресою:https://rezerv.gov.ua/news/2018-rik-rik-realizaciyi-v-ukrayini-pravoprosvitnickogo-proe   
Детальніше...
 

Вітання з Векликоднем

Шановні члени Профспілки!
 

 З радістю вітаю з головним святом богослужебного року

– Воскресінням Христовим.

З Воскресінням Христовим щиро Вас вітаю!
Жити в радості й любові від душі бажаю!
Запашною нехай буде Великодня Паска
І до віку буде з Вами світла Божа ласка!
Хай Божа матір Вас охороняє,
А Дух Святий здоров'я посилає.
Господь дарує Ангела з небес!
- Христос Воскрес!
- Воістину воскрес!

 З повагою,

Голова ЦК Профспілки

Сулицький Борис Миколайович 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 5 - 8 з 111
Реклама