ГОЛОВНА СТОРІНКА

Профспілкові підсумки саміту G20

У німецькому Гамбурзі з 7 по 8 липня 2017р. відбулася зустріч лідерів 20 найсильніших розвинених економік світу. Лідери «Великої двадцятки» звернули увагу на права трудящих в глобальних корпораціях і підтвердили керівні принципи ООН для бізнесу та прав людини, а також Декларацію Міжнародної організації праці, як головні для таких компаній, в якій би країні вони не працювали» - каже Генеральний секретар Міжнародної конфедерації профспілок Шаран Барроу.

Детальніше...
 

Вітання з нагоди укладення шлюбу на ДО "Комбінат "Зірка"

 Шановні Володимир Сергійович та Ірина Вікторівна!

Від імені Центрального комітету Профспілки та від себе особисто вітаю вас з нагоди весілля!

Бажаємо величезної дружби у стосунках, адже тільки дружба і розуміння роблять любов більш міцною і гарячою, щасливої і радісної атмосфери вашого життя, вірності, достатку і світлої благодаті в будинку, щирого розуміння і доброго піклування у сім’ї, великої удачі і великого везіння на вашому спільному шляху.

 

З повагою,

Голова ЦК Профспілки

Борис Сулицький

 

ЦК висловлює співчуття рідним та колегам загиблих захисників України

ЦК Профспілки висловлює співчуття сім’ям та близьким, колегам загиблих 27 та 28 червня 2017 р. в День Конституції України: полковника Служби безпеки України Юрія Возного та полковника ГУ розвідки Міністерства оборони України Максима Шаповала.

Ці патріоти України, виконуючи службові обов’язки, поклали своє життя задля захисту державного суверенітету, територіальної цілісності нашої держави та її громадян від розвідувально-підривної діяльності іноземних спеціальних служб.

 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=207&v=Ywpg1wryv60  (вірш "Террор" у виконанні студента Академії СБУ)

 
Додаткові статті:
<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Наступна > Кінець >>

Всього 41 - 44 з 111
Реклама