ГОЛОВНА СТОРІНКА

ОФОРМЛЕННЯ ВІДПОЧИНКУ ЧЛЕНІВ ПРОФСПІЛКИ ТА ЇХ ДІТЕЙ ПРОФСПІЛКОВИМИ ОРГАНІЗАЦІЯМИ

 Державна фіскальна служба України в своєму листі №19029/6/99-99-13-02-03-15 від 02.09.2016р. дійшла висновку, що вартість турів вихідного дня та літнього відпочинку, що організовуються та оплачуються за рахунок коштів професійної спілки для її членів (членів їх сімей) без придбання путівок, включається до їх загального місячного (річного) оподатковуваного доходу як додаткове благо та оподатковується ПДФО на загальних підставах.

До такого висновку в ДФС дійшли з урахуванням наступних положень.

Детальніше...
 

Вітання з травневими святами

 Шановні ветерани, працівники, члени профспілки!

Від імені Центрального комітету Профспілки вітаю Вас – ветеранів Другої світової війни, захисників Вітчизни, працівників підприємств, установ та організацій, а також профспілкових активістів – з наступаючими травневими святами.

День перемоги, День пам’яті та примирення, День міжнародної солідарності трудящих, – всі ці пам’ятні дати нерозривно пов’язані з постійною боротьбою за свої законні права: незалежність, право на життя, самовизначення та мирне небо над головою, право на гідні умови та оплату праці, право на відпочинок та повагу до особистості.

Детальніше...
 

Вітання з Великоднем!

 Шановні працівники та члени Профспілки!

 

Щиро вітаю Вас зі світлим святом Великодня!

Бажаю мирного неба над головою  та злагоди в родинах. Нехай це величне свято наповнить серце світлими почуттями надії і любові, дарує щастя та добро.

Радості Вам, міцного здоров’я, добробуту і благополуччя !

 

З повагою,

Голова Центрального комітету Профспілки 

Борис Сулицький

 
<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Наступна > Кінець >>

Всього 41 - 44 з 105
Реклама