ГОЛОВНА СТОРІНКА

Привітання з Новим 2017 роком та Різдвом Христовим!

Шановні українці !

 

Від щирого серця вітаю Вас і Ваші сімї

з Новим 2017 роком та Різдвом Христовим!

 

Нехай майбутній рік буде для Вас багатим

на міцне здоров’я, професійні здобутки,

вирішення проблем трудових колективів,

мирним і продуктивним, а Різдво наповнить серце

любов’ю, вірою та надією на здійснення

Ваших мрій і сподівань!

 

 

 

З повагою,

 

Голова Центрального

 

Комітету Профспілки

 

Борис Сулицький

 

 

 
 

Звіт про відзначення 25-ї річниці Держрезерву у трудових колективах

 01 листопада 2016 року підприємства та організації системи Держрезерву відзначили 25-ю річницю з дня створення Держрезерву України. За ініціативи Центрального комітету Профспілки відбулось нагородження почесною відзнакою «Честь Праці» ветеранів держрезерву та працівників, які зробили значний вклад у розбудову підприємств та організацій системи. Згідно поданих заявок рішенням Президії Центрального комітету Профспілки нагородженням почесною відзнакою «Честь Праці» були удостоєні тридцять осіб. Окрім людей, що здійснили значний вклад у розбудову підприємств та організацій, також були нагороджені працівники і за багаторічну активну громадянську позицію та участь у діяльності Профспілки.

Детальніше...
 

ВІТАННЯ та нагородження від ЦК Профспілки до 25 річниці ДЕРЖРЕЗЕРВУ

Шановні працівники системи держрезерву України !

 

В ід імені Центрального комітету Профспілки вітаю Вас з ювілеєм – 25-ю річницею створення Держрезерву України!

Останні роки незалежної України є особливо складними та водночас вирішальними. Вирішальними як для країни загалом, так і для кожного окремо взятого колективу. При цьому важливо пам’ятати про те, що надійний тил є запорукою миру та незалежності кожного українського громадянина. Важливим для держави є вклад кожного працівника, що своєю щоденною наполегливою працею забезпечує стратегічні потреби України.

Сподіваюсь, що керівництво держави та галузі належним чином оцінить найважливіший капітал державного матеріального резерву, а це – насамперед конкретні люди – ветерани системи, які створювали держрезерв, та трудові колективи підприємств та організацій.

Бажаю працівникам та їх сімям міцного здоров’я, благополуччя та мирного неба над Україною.

Окремо повідомляю про проведене за ініціативи Центрального комітету Профспілки та приурочене до річниці створення Держрезерву нагородження почесною відзнакою «Честь Праці» працівників, що здійснили значний вклад у розбудову підприємств та організацій системи.

 

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 37 - 40 з 97
Реклама