ГОЛОВНА СТОРІНКА

Вітання з нагоди народження дитини (ДО Комбінат "Зірка")

 Не так давно Центральний комітет Профспілки вітав з нагоди укладення шлюбу працівників ДО "Комбінат "Зірка" – Курінного Володимира Сергійовича та Чадій Ірину Вікторівну.

З радістю вітаємо Вас, шановні Володимире Сергійовичу та Ірино Вікторівно, з початком складного, але не менш щасливого етапу подружнього життя – з народженням чудового малюка 1-го вересня!

Тепер він стане вашою головною радістю, об’єктом щастя і безлічі турбот. Нехай ваша дитина виростає в любові і стане хорошою людиною. Бажаємо Вам море терпіння, сили, взаєморозуміння та здоров’я. Адже справжні батьки – це титул. Ще раз зі святом вас!

 

 

З повагою,

Голова Центрального

Комітету Профспілки

Борис Сулицький

 

Податкові борги державних підприємств Держрезерву

 З  метою поширення правової інформації серед членів Профспілки та працівників,  висвітлення реального стану справ на підприємствах  галузі державного резерву України ЦК Профспілки працівників системи держрезерву України започатковує систематичне інформування  громадськості шляхом розміщення інформації на офіційному сайті Профспілки, на сторінці Профспілки у Фейсбук та шляхом розсилки інформаційних повідомлень за допомогою електронної пошти. Це дасть можливість об'єктивної оцінки  результатів  роботи керівництва галузі.

Детальніше...
 

До відома керівників, голів профкомів, членів Колегії та членів Громадської ради держрезерву.

 З метою поширення правових знань Центральний комітет Профспілки доводить до Вашого відома лист Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 18.08.2017. №2715-10/29122-03  "Щодо реформування  системи державного резерву".

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 37 - 40 з 111
Реклама