ГОЛОВНА СТОРІНКА

Вітання з 14-ю річницею Профспілки

Шановні члени Профспілки!

 Щиро вітаю Вас з чотирнадцятою річницею створення Профспілки працівників системи держрезерву України!

Вже другий десяток поспіль Центральний комітет та профспілкові комітети на підприємствах та організаціях відстоюють соціальні та трудові права робітників, проводять оздоровлення дітей, допомагають членам профспілки у скрутних ситуаціях, здійснюють заохочення працівників за високі показники у виробничій та громадській діяльності, за сумлінну працю та значні трудові досягнення.

Бажаю всім Вам міцного здоров’я, благополуччя, впевненості у майбутньому, сил в боротьбі за право кожного члена профспілки на гідні умови праці та її належну оплату.

 

З повагою,

Голова Центрального комітету

Борис Сулицький

                                            

 

Привітання до 60-річчя Комбінату "Зірка"

Шановні працівники ДО «Комбінат «Зірка»!

 Від імені Центрального комітету Профспілки працівників системи держрезерву України дозвольте привітати Вас з шістдесятою річницею створення підприємства!

Завдяки вашій щоденній наполегливій праці, патріотизму та щирості  Комбінат «Зірка» є важливою ланкою системи державного резерву – форпосту забезпечення стратегічних потреб України в надзвичайних ситуаціях.

Нехай здоров’я кожного з вас буде міцним, трудовий колектив згуртованим, а родинний затишок буде запорукою нових звершень!

 З повагою,

Голова ЦК  Профспілки

Бориc  Сулицький

 

 

 

Звіт про літні спортивно-оздоровчі та культурно-масові заходи ЦК Профспілки в 2017р.

Brigantina 2017

За доброю багатолітньою традицією Центральний комітет Профспілки працівників системи держрезерву України у відповідності до пунктів 6.1 та 6.3 Галузевої Угоди з 19 по 30 липня 2017 р. організував дитячий виїзний табір по оздоровленню дітей членів Профспілки на території Дитячого спортивно - оздоровчого комплексу «Бригантина», що знаходиться на березі Чорного Моря в зоні відпочинку курорт Морське Миколаївської області. Як і завжди, робота табору була спрямована на літнє оздоровлення зі спортивним нахилом. Безпечний і комфортний відпочинок дітей здійснювався у супроводі старших груп під безпосереднім керівництвом начальника зміни виїзного табору Сулицького Б.М.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 33 - 36 з 110
Реклама