ГОЛОВНА СТОРІНКА

У зв'язку із відмовою Голови держрезерву Вадима Мосійчука виконати рішення Заводського районного суду м. Запоріжжя від 26.08.2009 р. (справа №2-1252/2009) про поновлення Овсієвського А.О. на посаді директора ДО "Комбінат Зірка" рішенням суду від 17.08.2017. (Справа №332/603/17) з Державного агентства резерву України стягнуто середній заробіток за вимушений прогул за час затримки виконання рішення суду за період з 05.03.2016. по 17.02.2017. в сумі 107397 грн. 75 коп. А за повідомленням Державної аудиторської служби України за минулі роки з Держрезерву за невиконання рішення суду в частині поновлення Овсієвського А.О. на роботі здійснено безспірне списання грошових коштів на суму 177 300 грн. Всього 284 697 грн. 35 коп. Багата у нас держава,  якщо із-за забаганок Голови Держрезерву так витрачаються бюджетні кошти. 

Як вбачається із рішення суду представник Державного агентства резерву України до судового засідання жодного разу не з’явився. Про день і час розгляду справи повідомлений належним чином декілька разів. Про причини неявки в суд не повідомив. Представник ДО «Комбінат «Зірка» який діє на підставі довіреності, в судовому засіданні підтримав позовні вимоги Овсієвського А.О., не заперечує проти задоволення його позовних вимог. 

Ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.382, ст. 364 КК України «Невиконання судового рішення службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище. Зловживання владою або службовим становищем» і ст.367«Службова недбалість»

 Питання до Міністрів фінансів України, до Міністра юстиції України і до Генерального прокурора України. Коли держава перестане закривати очі на таке неподобство і коли державна виконавча служба виконає рішення суду про поновлення людини на роботі? Коли з Вадима Мосійчука, який  допустив таке марнотратство,  будуть у порядку регресу стягнуті збитки, завдані державі?

Рішенням Барвінківського районного суду Харківської області від 03.10.2017 р. (справа № 611/453/17) поновлений на роботі незаконно звільнений Головою Держрезерву Вадимом Мосійчуком заступник директора Державного підприємства «Хлібна база № 85» Гостренко Д. Г. З підприємства стягнуто середній заробіток за час вимушеного прогулу в сумі 54 тис. грн. та моральна шкода в розмірі 20 тис. грн.

 

Вітання з 14-ю річницею Профспілки

Шановні члени Профспілки!

 Щиро вітаю Вас з чотирнадцятою річницею створення Профспілки працівників системи держрезерву України!

Вже другий десяток поспіль Центральний комітет та профспілкові комітети на підприємствах та організаціях відстоюють соціальні та трудові права робітників, проводять оздоровлення дітей, допомагають членам профспілки у скрутних ситуаціях, здійснюють заохочення працівників за високі показники у виробничій та громадській діяльності, за сумлінну працю та значні трудові досягнення.

Бажаю всім Вам міцного здоров’я, благополуччя, впевненості у майбутньому, сил в боротьбі за право кожного члена профспілки на гідні умови праці та її належну оплату.

 

З повагою,

Голова Центрального комітету

Борис Сулицький

                                            

 

Привітання до 60-річчя Комбінату "Зірка"

Шановні працівники ДО «Комбінат «Зірка»!

 Від імені Центрального комітету Профспілки працівників системи держрезерву України дозвольте привітати Вас з шістдесятою річницею створення підприємства!

Завдяки вашій щоденній наполегливій праці, патріотизму та щирості  Комбінат «Зірка» є важливою ланкою системи державного резерву – форпосту забезпечення стратегічних потреб України в надзвичайних ситуаціях.

Нехай здоров’я кожного з вас буде міцним, трудовий колектив згуртованим, а родинний затишок буде запорукою нових звершень!

 З повагою,

Голова ЦК  Профспілки

Бориc  Сулицький

 

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 33 - 36 з 111
Реклама